BLOG S DŮLEŽITÝMI NOVINKAMI

ČLÁNKY SPOLEČNOSTI O REALITNÍM TRHU


Financování nemovitosti není žádná legrace a má z toho obavy asi každý z nás. Jedná se o závazek, který nás může doprovázet větší část našeho života. Z tohoto důvodu je velmi důležité zvolit opravdu nejvýhodnější nabídku.

U nabídky tohoto pozemku jsem již od roku 2011, dlouhých 10 let, kdy jej vydražil můj známý ve dražbě zemědělské půdy. Pozemek o celkové výměře 2312 m2 zakoupil v této dražbě za 20,- Kč/m2. Celková hodnota v této době tak činila 46.240,- Kč, což bylo na zemědělský pozemek v té době opravdu nadstandardní částka.

Pokud bychom měli začít od samotné definice virtuálního home stagingu, tak bych si ho dovolil nazvat takovou vizualizací, která imituje klasický home staging.

Snem každého pronajímatele, který se potřebuje věnovat svému zaměstnání, rodině a koníčkům je mít ve své nemovitosti solventního nájemníka, který nemusí každý měsíc řešit, zda mu přijde výplata a bude tak mít na zaplacení najmu. Platí tedy včas, je bezproblémový, dobře vystupující, neřeší žádné problémy, neobtěžuje vás s opravami a pečuje o...

Pořídili jste si v roce 2020 nemovitost a nevíte, že z toho pro vás plynou další podmínky vůči příslušnému finančnímu úřadu? Pokud jste v loňském roce získali nemovitost do svého vlastnictví, vzniká vám jako novému majiteli každoroční povinnost zaplatit daň z nemovitých věcí. K této dani se musí přihlásit speciálním daňovým přiznáním nejpozději do...