BLOG S DŮLEŽITÝMI NOVINKAMI

ČLÁNKY SPOLEČNOSTI O REALITNÍM TRHU


Změny, ke kterým v zákonu o dani z přidané hodnoty došlo, jsou zásadní. Dotknou se mnoha podnikatelů a nepřinesou jim nic pozitivního. Přesto se o nich v médiích ale dostatečně nemluví. Troufnu si říct, že značná část lidí, ačkoliv se jich to týká, o nich ani neslyšela. Na internetu je sice několik článků, které se tomuto problému věnují, ale...

Starší nemovitosti někdy znamenají starosti. Přeci jenom před padesáti, sedmdesáti i sto lety se rodinné domy projektovali a povolovali trošku jinou formou, než je tomu dnes. Nejčastěji vznikl na papíře nákres tužkou, na kterém šlo vidět, jak bude předběžně nemovitost vypadat a jaké bude její dispoziční řešení. Stavební povolení tak standardně...

Nově vznikající etapa našeho projektu zahrnuje 24 unikátních apartmánů o dispozicích 1+ KK a 2+KK s výměrami od 31 do 55 m². V přízemí se soukromými zahrádkami a v patrech s prostornými terasami, které jsou situovány na západní stranu.

Rodinný dům v Podolí u Uherského Hradiště jsem poprvé navštívil v roce 2015, kdy mě oslovila sestra tehdejší majitelky, zda bych jí nemohl pomoci s těžkou rodinnou situací, ve které se aktuálně nacházela.

Financování nemovitosti není žádná legrace a má z toho obavy asi každý z nás. Jedná se o závazek, který nás může doprovázet větší část našeho života. Z tohoto důvodu je velmi důležité zvolit opravdu nejvýhodnější nabídku.

U nabídky tohoto pozemku jsem již od roku 2011, dlouhých 10 let, kdy jej vydražil můj známý ve dražbě zemědělské půdy. Pozemek o celkové výměře 2312 m2 zakoupil v této dražbě za 20,- Kč/m2. Celková hodnota v této době tak činila 46.240,- Kč, což bylo na zemědělský pozemek v té době opravdu nadstandardní částka.

Pokud bychom měli začít od samotné definice virtuálního home stagingu, tak bych si ho dovolil nazvat takovou vizualizací, která imituje klasický home staging.

PŘEČTĚTE SI JAKO PRVNÍ CO JE NOVÉHO

Stačí vyplnit osobní e-mail a my vás budeme vždy informovat přednostně.