Investiční apartmány v Třeboni

23.02.2021

Nově vznikající etapa našeho projektu zahrnuje 24 unikátních apartmánů o dispozicích 1+ KK a 2+KK s výměrami od 31 do 55 m². V přízemí se soukromými zahrádkami a v patrech s prostornými terasami, které jsou situovány na západní stranu.

Designové apartmány ve vysokém standardu tvoří jeden třípodlažní komplex s klimatizací, výtahem a možností koupě parkovacího stání.

V apartmánech je kladen důraz na detail, bezpečnost a komfort bydlení. Jsou použity nejkvalitnější materiály jako je masivní dřevo, sklo, hliník a další ušlechtilé prvky. V rámci našeho standardu je i nadstandardní dodávka klimatizační jednotky, příprava pro venkovní hliníkové žaluzie a individualita pro přípravu kuchyňského zázemí.

Každý kupující má možnost zvolit si standard svého apartmánu dle vlastního výběru, v rámci ceny apartmánu nabízíme několik dekorů podlah a dveří, různé varianty obkladů a dlažeb. Zároveň je součástí určitý výběr zařizovacích předmětů, jako jsou umyvadla, skříňky/desky pod umyvadlo, baterie, otopné žebříky, zástěny, apod.

Buďto si kupující vybere z naší klientské karty nebo má osobní možnost navštívit jednotlivá studia v Českých Budějovicích.

Tyto apartmány se mimo osobní využití skvěle hodí pro rekreační a investiční účely. Z tohoto důvodu již více než 7 let v daném areálu působí kompletní ubytovací servis, který zahrnuje veškeré služby související s obsazováním apartmánů a jejich provozem, a to od získání hosta, přes vyřízení rezervace, předání apartmánu a jeho následné převzetí, služby recepce, výměnu lůžkovin, ručníků a hygienických potřeb až po celkový úklid a renovaci apartmánů.

LOKALITA, KTERÁ PRODÁVÁ SAMA

Apartmánový komplex je situován na západním okraji města Třeboně hned u lázeňského parku Lázní Aurora, který přímo vybízí ke strávení dnů relaxací a odpočinkem.

Součástí lázní jsou mimo jiné i plavecký bazén se slanou vodou, aqua centrum, saunový svět a řada dalších míst, které můžete využít ke svému odpočinku i sportování.

Rychlý nájezd na cyklo trasy, několik bowlingových heren, fitness centra, minigolfová hřiště, tenisové kurty, aqua centrum a řada dalších atrakcí. Všechno toto Třeboň nabízí. Jak určitě sami cítíte, Třeboň má své opodstatnění hlavně v jarních, letních a podzimních měsících. Ty zimní potom často využívají právě majitelé apartmánů ke své vlastní rekreaci.

Díky své poloze nabízí Třeboň rychlou dostupnost na blízká turistická a atraktivní místa, mezi která patří Český Krumlov, České Budějovice, Jindřichův Hradec či Hluboká nad Vltavou. Pokud se budete chtít vydat ještě dál, můžete poznat krásy Lipna a milovníci lesů a hor ocení blízké Novohradské hory i celou Šumavu.

PŘÍPRAVNÉ PRÁCE NA DALŠÍCH ETAPÁCH

Jelikož má Třeboň opravdu velký potenciál investujeme do dalšího rozvoje lokality a to opět u Lázní Aurora. Pokud se nám vše podaří dotáhnout do zdárného konce budete se moci těšit na III., IV. i eventuální V. etapu našeho projektu.

V současné chvíli opravdu intenzivně pracujeme ve spolupráci s našimi projektanty a architekty ze společnosti GG ARCHICHO na koncepční studii zmiňované etapy číslo III. Předpokládaným výsledkem koncepce bude opět výstavba lázeňského objektu o třech nadzemních podlažích, který nabídne 24-30 ubytovacích jednotek o dispozici 1+KK. Podle zájmu klientů bude několik apartmánů projektováno tak, aby je bylo možné propojit a dispozičně uzpůsobit na komfortní jednotku 2+KK.

Součástí jednotek budou v přízemí opět předzahrádky a v patrech prostorné terasy. Zároveň chceme zapracovat ještě o něco více na společných částech domu. Přízemní apartmány budou mít k dispozici samostatné sklepy pro uložení kol či osobních věcí. Pro majitele dalších pater bude k dispozici soukromá kolárna v přízemí domu.

I tentokrát budeme opět pracovat na možném navýšení jednotlivých standardů stavby i jednotek samotných. Chtěli bychom do stavby zapojit více inovativních prvků, moderní technologie a zároveň reagovat na zajímavé poznatky zájemců z aktuálně realizované II. etapy.

Hrajeme si s myšlenkou, že budeme apartmány dodávat i z části vybavené nad rámec běžného standardu. Naše dodávky včetně klimatizační jednotky a přípravy pro venkovní hliníkové stínění bychom chtěli doplnit i o další vybavení apartmánu. Zejména o osvětlení, vestavné skříně, kuchyňské linky se spotřebiči a venkovní hliníkové lamely.

I když stále mluvíme v budoucím čase, věřím, že se minimálně III. etapa brzy stane skutečností. Pokud přemýšlíte nad investicí do nemovitosti, tak mi dovolte vás ujistit, že právě tyto rekreační apartmány jsou sázkou na jistotu.
Jak už jsem se zmínil výše, lokalita Třeboně je velmi vyhledávaná a vytížená turisty. O pronájem, obsazenost a údržbu vašeho apartmánu se vám postará ověřená firma, která má tento druh služby v malíčku. A v neposlední řadě je samotná stavba kvalitní a nevšední projekt, za jehož bezproblémovost a úspěch dám ruku do ohně.

Pokud vás zajímají jakékoliv informace nebo vás napadají doplňující otázky, neváhejte se nám ozvat. Buďto vyplňte dotazník níže a my se vám ozveme hned, jak to půjde. Nebo nás kontaktujte přímo a to prostřednictvím níže uvedeného formuláře.

Přejeme vám úspěšný den a těšíme se na případné osobní setkání u vaší budoucí investice

INSTYLE REAL ESTATE & TŘEBOŇ DEVELOPMENT


UKÁZKA Z REALIZACE I. ETAPY


VIZUALIZACE II. ETAPY


ZAJÍMAJÍ VÁS INFORMACE O NAŠICH APARTMÁNECH? OZVĚTE SE NÁM.