AKTUALITY


Precizní příprava a fotografie nemovitosti jsou jedním z hlavních aspektů úspěšné prezentace. Ať už si to uvědomujeme nebo ne, tak právě estetický dojem výrazně ovlivňuje náš výběr. Vždyť v dnešní době není nic divného na tom, že restauraci vybíráme na základě fotografií jejich jídel na sociálních sítích. A když tolik záleží na vzhledu večeře, jak...

Věřím, že v dnešní době, kdy je realitní trh doslova přehlcený makléři, není jednoduché vybrat si pro své potřeby toho správného. Jak to vlastně poznáte? Co všechno by pro vás měl vůbec realitní makléř udělat? Já vám řeknu jedno, tato práce už rozhodně není jen o tom prodat nebo pronajmout. Kvalitní práce realitního makléře je především o tom, že...

PRVNÍCH PĚT LET ZA MNOU - ZA TU DOBU SE ZMĚNILO NESPOČET VĚCÍ, ALE MOTIVACE, NADŠENÍ A CHUŤ DO PRÁCE ZŮSTÁVAJÍ POŘÁD STEJNÉ!

I když se v současné chvíli nenacházíme v lehkém období, příprava a realizace našeho developerského projektu v Třeboni pokračuje dle předpokládaného plánu.


Rychlý vývoj událostí v posledních dnech se dotkl také většiny našich aktivit 😮. Prohlídky, předávání nemovitostí a osobní jedání v sídle naší společnosti nebudou až do odvolání k dispozici❌.