REALITNÍ KANCELÁŘ INSTYLE REAL ESTATE


Společnost InStyle Real Estate s.r.o. se zabývá prodejem i pronájmem nadstandardních a rezidenčních realit na území České republiky. V realitním oboru podnikáme již od roku 2009, přičemž pod vlastní značkou InStyle nás můžete vidět od roku 2016.

Největší působnost naší kanceláře je dnes zacílena na Uherské Hradiště, Staré Město, Kunovice, Uherský Brod, Zlín a Brno. 

Nabízíme komplexní realitní služby spojené s jakýmkoliv druhem nemovitosti. Velký prostor věnujeme přípravě nemovitosti k prodeji či pronájmu v návaznosti na využití nejlepších marketingových služeb, které můžeme nabídnout. 

Velikou výhodou jednotlivců a celého týmu naší kanceláře je trpělivost, profesionalita, klid a preciznost při řešení jakéhokoliv obchodu. Našim cílem je poskytovat stále zvyšující se standard služeb, diskrétnost a bezpečný průběh celého procesu, který s námi postoupíte. Chceme přicházet na trh s novými službami, které jsou ojedinělé.

Již od počátku jsme zvolili sice pomalejší cestu k úspěchu a to cestu kvalitního a komplexního přístupu k práci s nemovitostmi. Domníváme se, že jedině tak můžeme našemu zákazníkovi nabídnout ty nejlepší služby. Chceme neustále profesně růst a přitom zůstat lidští. Výsledkem naší práce je provézt vás bezpečně cestou k vysněnému domovu či realitní investici. 

TÝM SPOLEČNOSTI


Michal Groulík

Majitel společnosti a realitní makléř kanceláře

www.michalgroulik.cz

Jan Zetka

Realitní makléř a spolupracovník kanceláře

www.janzetka.cz

Tomáš Střelec

Finanční poradce a konzultant kanceláře

www.partners.cz

Jakub Mičovský

Programátor, designer, marketingový poradce

www.mediabest.cz

Jan Skrášek

Home Staging, Profesionální fotografie, Videoprohlídky

www.janskrasek.com

Mgr. Mojmír Náplava

Advokátní a poradenská právní kancelář

www.akn.cz

Mgr. Bohumil Kunc

Notářská a poradenská právní kancelář

www.notarkunc.cz

Martin Kopčil

Vizualizace exteriérů a interiérů, půdorysy, studie

www.martinkopcil.cz

Petra Benedíková

Účetní a daňová poradkyně společnosti

www.reality-instyle.cz