REALITNÍ KANCELÁŘ INSTYLE REAL ESTATE


V realitním oboru podnikáme již od roku 2013, přičemž první zkušenosti jsme získali pod značkou RK Evropa. V roce 2015 jsem si řekl, že chci od svého podnikání mnohem víc a hlavně svoji práci dělat jiným způsobem. To byl hlavní podnět pro vznik značky InStyle, jenž patří pod skupinu společnosti InStyle Real Estate s.r.o., kterou jsem založil v roce 2016.

Na začátku bylo hlavním cílem, dělat si vše po svém, dnes je mým cílem dělat vše co nejkvalitněji. Již od počátku jsem si zvolil sice pomalejší cestu k úspěchu, ale za to cestu kvalitního a komplexního přístupu k práci s nemovitostmi. Domnívám se, že jedině tak mohu nabídnout ty nejlepší služby.

Před 5 lety skončila jedna z etap mého života a bylo nezbytné chopit se něčeho nového. Konec sportovní kariéry a začátek kariéry v realitách bez jakýchkoliv zkušeností, ale zato s pořádnou porcí odvahy, pokorou a zdravým respektem.

Začátky nebyly jednoduché, tak jako v žádném podnikání, ale věřil jsem, že cesta, kterou jsem si zvolil je ta správná. Netrvalo dlouho a víra se proměnila v jistotu. Když totiž vidíte první úspěšné výsledky a spokojené klienty, tak po té cestě najednou opatrně nenašlapujete, ale z ničeho nic běžíte na plný plyn.

Pod naší značkou InStyle Real Estate se za toto období pěti let podařilo pomoci klientům u více než sta obchodů a realitních zprostředkování. Pro někoho to muže být malé číslo, pro někoho zase velké. Pro mě je zásadní, že za ním stojí nadmíru spokojení klienti. Ani jeden z případů za celou dobu neprošel krizí, právním problémem, ani žádným jiným poškozením, které by se mělo obrátit v neprospěch prodávajících, kupujících, pronajímatelů nebo nájemců. Dodržení kvality našich služeb a individuální lidský přístup je totiž nezbytný pro jakoukoliv navázanou spolupráci a tyto výsledky jsou pro mě víc, než cokoliv jiného.

Za těch uplynulých pět let se nám také povedlo navázat několik úspěšných spoluprací, které naše výsledky posouvají ještě dál.


TÝM SPOLEČNOSTI


Michal Groulík

Majitel společnosti a realitní makléř kanceláře

www.michalgroulik.cz

Jan Zetka

Realitní makléř a spolupracovník kanceláře

www.janzetka.cz

Tomáš Střelec

Finanční poradce a konzultant kanceláře

www.pkstrelec.cz

Jakub Mičovský

Programátor, designer, marketingový poradce

www.mediabest.cz

Daniel Šimek

Home Staging, Profesionální fotografie, Videoprohlídky

www.prezentacenemovitosti.cz

Mgr. Mojmír Náplava

Advokátní a poradenská právní kancelář

www.akn.cz

Mgr. Bohumil Kunc

Notářská a poradenská právní kancelář

www.notarkunc.cz

Martin Kopčil

Vizualizace exteriérů a interiérů, půdorysy, studie

www.martinkopcil.cz

Petra Benedíková

Účetní a daňová poradkyně společnosti

www.reality-instyle.cz