KVALITNĚ ODVEDENÁ PRÁCE JE ZÁKLAD

REFERENCE KLIENTŮ

Zakládáme si na kvalitně odvedené práci, a proto nabízíme shlédnutí referencí naší společnosti.


Pavel Mačenka

Prodávající bytu 2+kk v Poličce

„Chtěl bych toutou cestou poděkovat panu Groulíkovi za odvedení poctivé a kvalitní práce při prodeji mého bytu v Poličce.

S pozdravem

Pavel Mačenka

Marek Havlík

Prodávající bytu 2+kk, Zahrádky, Uherské Hradiště

„Dobrý den,

děkuji panu Groulíkovi za pomoc při prodeji bytového jednotky na ulici Zahrádky v Uherském Hradišti. Celkový proces obchodu probíhal naprosto v pořádku a pana Groulíka mohu jenom doporučit".

Marek Havlík

Josefa Hinnerová

Bývalá majitelka RD v Ořechově

„Chci poděkovat Vaší R.K. a jmenovitě panu Michalu Groulíkovi za perfektní práci při zajíštění všech potřebných formalit a dokladů nutných k prodeji. Práce pana Groulíka byla naprosto profesionální a pro nás velice přínosná.Zajistil všechno potřebné k naší naprosté spokojenosti.

Ještě jednou moc děkujeme a doporučujeme Vaše služby všem potenciálním klientům.

V Novém Jičíně 10.10. 2016. Hinnerová Josefa..“

Petr Gottwald

Bývalý majitel bytu v Uh. Hradišti

Chtěl jsem jsem se ještě jednou ohlédnout za prodejem bytu v Uherském Hradišti - Kasárna, který jsem prostřednictvím Vaší kanceláře úspěšně a rychle prodal. No a hlavně poděkovat panu Groulíkovi. Vše šlo rychle a precizně, myslím, že s tohoto pána Vám roste velmi zdatný makléř.

Ještě jednou děkuji a pěkný den přeji.

Gottwald Petr Boršice.“

Manželé Sučovi

Majitelé bytu v Uherském Brodě.

Vážení prodávající či kupující,

Dovolte nám se s Vámi podělit o naši zkušenost s prodejem našeho bytu.

O prodej bytu jsme se snažili v různých realitních kancelářích několik let, ale marně. Když se jejich snaha blížila k nule a byli jsme tlačeni ke slevě, svěřili jsme prodej bytu realitnímu makléři Michalovi Groulíkovi a nestačili jsme se divit! Pan Groulík prodal byt za cenu, kterou jsme požadovali a ještě k tomu v rekordním čase.

Pan Groulík nás od počátku ohromil svým nasazením, lidským, vstřícným a čestným přístupem, záplavou informací, prohlídek a rad. Pracoval pro nás 24hodin denně, 7 dnů v týdnu a dá se říct, že s péči až tak nadstandardní, že by se řeklo, že se známe několik let. Dohoda s ním je opravdu dohoda a ne jen plané sliby.

Díky této péči se nám podařilo, byt prodat dá se říct během 48 hodin, po 3 prohlídkách. A se stejnou rychlostí proběhla i administrativní část prodeje. Vždy bylo všechno připraveno dle našich požadavků a i při následných potížích ke konci celého procesu převodu nám byl pan Groulík velkou pomocí a hlavně oporou, bez které bychom nestačili všechny procesy dotáhnout do zdárného konce.

Proto bych chtěla touto cestou velmi poděkovat za úžasný profesionální přístup pana Groulíka a popřát mu mnoho úspěšných prodejů, koupí a hlavně tak spokojených zákazníků, jakými jsme byli.

Radim a Miriam Sučovi, Uherský Brod.“

Peter Červený

Majitel pozemku v Horné Breznici

Dobrý večer,

rád bych Vám poděkoval a hlavně panu Michalu Groulíkovi, za kvalitně odvedenou práci a spolupráci, při prodeji mého pozemku. Jsem velice spokojený s jednáním pana Groulíka, který zpracoval všechny mé inzeráty, vycházel mým požadavkům bez problému vstříc a hlavně je rychle vyřídil. Děkuji mu za rychlý prodej prvního pozemku, který jsme zvládli během pár dní a věřím, že i další pozemek prodá během pár týdnu. Každopádně budu vaši realitní kancelář a pana Groulíka upřímně a srdečně doporučovat známým, přátelům, protože je pan Groulík velice šikovný, otevřený a vstřícný člověk, který si plní svou práci na 200%.

Děkuji mnohokrát a přeji Vám všem mnoho úspěchu a hezký večer.

S pozdravem

Červený Peter.“

Ivana HorňákováI

RD 3+kk, Lhotka u Hradčovic

„Práci pana Křena hodnotím velice dobře. Snažil se vyjít vstříc oběma stranám, obratem reagoval na telefonáty, zjišťoval si informace, komunikoval přímo s bankou. Mohu jen doporučit.“

Martin Michalec

Kupující, RD Hlohovec

„Dobrý deň,

Chcel by som vyzdvihnúť a pochváliť Vášho zamestnanca Bc. Michala Groulíka. Z mojej strany môžem vyjadriť iba veľkú spokojnosť s jeho spoluprácou. Bol veľmi ochotný, prívetivý, spoľahlivý a správal sa profesionálne. Ďakujem za takúto dobrú spoluprácu, vážim si to.S pozdravom

Martin Michalec."

Miroslava Šišáková

Prodávající, RD Stříbrnice

„Dobrý den,

chtěla bych Vašemu týmu (hlavně panu Michalu Groulíkovi) poděkovat za vzornou spolupráci při prodeji domku ve Stříbrnicích. Byla jsem velmi překvapena jeho vstřícným a profesionálním vystupováním.

Doufám, že naše spolupráce bude ještě i dále pokračovat.

Přeji Vám příjemný den.

Mirka Šišáková.“

Přemysl Maněk

Kupující pozemku v Bzenci

Dobrý den,

chtěl bych velice poděkovat panu Bc. Michalu Groulíkovi

za trpělivost se mnou, při kupování pozemku, ( katastr pozemku Bzenec). Pan Grulík opravdu dělá svou práci dobře, odpovědně a ke spokojenosti svých klientů, byl velice ochotný odpovědět vždy na naše otázky .

Chtěl bych poděkovat za spolupráci Maněk Přemysl.“

Dušan Hubáček

Nový majitel komečního prostoru v Uherském Hradišti - Kasárna

Chtěl bych poděkovat za spolupráci při koupi nemovitosti v Uherském Hradišti. Byl jsem velmi spokojen s jednáním, přístupem a veškerým vyřizováním pana Groulíka.

Děkuji za profesionální spolupráci.

Dušan Hubáček.“

Marcela Kočicová

Prodávající RD v Uherském Hradišti - Mařatice

Chtěla bych poděkovat panu Groulíkovi za úžasný výkon při prodeji rodinného domku v Uherském Hradišti.

Pan Groulík nám rodinný dům prodal ve velmi rychlém čase, byl ochotný, vstřícný, milý a se zájemci vystupoval maximálně profesionálně. Kontaktoval nás při každé nové informaci, vyřídil nám veškeré papírování, a proto si zaslouží veliké DÍKY

Marcela Kočicová.“

Karel Ráček

Prodávající pozemků v Bzenci

Tak spokojen jsem dlouhou dobu nebyl,spolupráce s panem Groulíkem byla nejen že příjemná, ale hlavně funkční. Dnes se to málo kde vidí.

Bylo mi potěšením a těším se na případnou další spolupráci.

Karel Ráček.“

JUDr. Tomáš Pavlíček

Společnost Lukrom

„S paní Vávrovou jsem spolupracoval při prodeji haly na Starých Hutích. Jednalo se o velmi komplikovaný a zdlouhavý obchodní případ. Velmi oceňuji trpělivost a profesionální přístup paní Vávrové, kdy obchod byl dotažen do zdárného konce. Spolupráci s paní Vávrovou a celou kanceláří mohu jen doporučit.“

Karel Polášek

Prodávající RD 5+kk, Uherské Hradiště

„Dobrý den,

chtěli bychom vám poděkovat za profesionální a vstřícný přístup k nám, vašim klientům, při zprostředkování prodeje domu v Uherském Hradišti. Vaši realitní kancelář hodnotíme jako profesionální a důvěryhodnou a rádi doporučíme.

Obzvláště si vážíme vašeho osobního přístupu, vždy příjemného a profesionálního vystupování.

Vám i celému kolektivu přejeme hodně pracovních i osobních úspěchů, zdraví a pohodu.“

MUDr. Zdeněk Horák

Prodávající RD 6+kk, Brno - Žabovřesky

„Chtěl bych poděkovat společnosti InStyle Reality za prodej rodinného domu v Žabovřeskách. Musím říci, že jsem byl opravdu velmi spokojen.

Přeji mnoho úspěšných spoluprací".

Zdraví

MUDr. Zdeněk Horák