NOVINKA V NAŠÍ NABÍDCE

CENA POZEMKU JE STANOVENA NA 2.900.000,- KČ

CENA UVEDENA VČETNĚ VEŠKERÝCH POPLATKŮ ZA PRÁVNÍ A REALITNÍ SERVIS

PRODEJ POZEMKU PRO INDIVIDUÁLNÍ RODINNOU VÝSTAVBU

KUNOVICE U UHERSKÉHO HRADIŠTĚ


ZÁKLADNÍ INFORMACE O NABÍZENÉM POZEMKU:

Dovolujeme si vám nabídnout ke koupi lukrativní stavební pozemek o celkové výměře 1323 m2, který je situován v těsné blízkosti ulice Na Rybníku a ulice Na Zelničkách. Pozemek je rovinatý o uliční šíři přes 17 metrů a délce přes 75 metrů.

Pozemek se nachází v plochách učených k budoucí zástavbě a to v lokalitě, kde se postupně začínají stavět nové rodinné domy a kde do budoucna vznikne kompletně nová ulice rodinné zástavby.

K pozemku vede částečně panelová a dále zaužívaná zemědělská komunikace ve vlastnictví města Kunovice. Přímo u pozemku aktuálně nejsou přivedeny inženýrské sítě a veškeré připojené body vody, kanalizace, elektřiny i plynu jsou v nedaleké ulici Na Rybníku, která je vzdálená necelých 140 metrů od hranice pozemku.

Veškerá vyjádření o existenci a možnosti napojení na inženýrské sítě jsou k dispozici od správců jednotlivých sítí a to na vyžádání v naší kanceláří.

PARAMETRY ÚZEMNÍHO PLÁNU:

Pozemek je dle platného územního plánu města Kunovice veden v plochách pro individuální bydlení.

Hlavní využití je určeno výhradně pro stavby a zařízení související s hlavním využitím - tedy výstavba rodinných domů, garáží, pergol a dalších částí spojených s hlavním využitím.

Stanovení podmínek prostorového uspořádání pro zahrádkářské chaty je následující:

  • Maximální výšková hladina zástavby může činit 2 nadzemní podlaží.
  • Způsob nové zástavby musí zohledňovat charakter okolní a případně původní zástavby.

LOKALITA:

Město Kunovice je dnes velmi oblíbenou lokalitou nacházející pouze pár minut od Uherského Hradiště. Kunovice se staly zajímavou lokalitou pro bydlení zejména pro mladé rodiny a novou výstavbou a rekonstrukcemi starších domů se značně změnil vzhled a oblíbenost celého města.

Občané mají k dispozici kompletní občanskou vybavenost. V okruhu pár minut pěší chůze máte k dispozici mateřskou a základní školu U Pálenice, víceúčelové hřiště, centrum města s veškerými úřady, obchod s potravinami, restaurační zařízení, zastávku MHD, Českou poštu i obchodní dům ALBERT.

Ve volném čase vám lokalita nabízí velmi rychlou dostupnost k různým sportovištím města, kde jsou k dispozici tenisové kurty, fotbalové hřiště, koupaliště s víceúčelovými hřišti a nespočtem dalších aktivit.

Kunovice díky svému umístění rovněž nabízí velmi rychlou dopravní dostupnost do zmiňovaného Uherského Hradiště, ale i Starého Města, Uherského Brodu či Veselí nad Moravou a to převážně díky hlavnímu tahu silnice I/50 vedoucí z Trenčína do Brna.

Jedinečnost této nabídky vám rádi představíme na osobní prohlídce na které se budu těšit.

Michal Groulík a InStyle Real Estate

KRÁSNÝ ROVINATÝ POZEMEK O CELKOVÉ VÝMĚŘE 1312 M2


VEŠKERÁ OBČANSKÁ VYBAVENOST V BLÍZKÉM OKOLÍ


Přímo k nabízeným pozemkům vede částečně panelová a převážně dlouhodobě zaužívaná zemědělská komunikace ve vlastnictví města Kunovice.

CO MŮŽETE NA POZEMKU ZREALIZOVAT?


Například vám dokážeme přes našeho partnera nabídnout výstavbu moderní a nízkonákladové dřevostavby ARUALL SIMPLY HOME o rodinné dispozici 4+kk s užitnou plochou téměř 80 m2.

Více informací naleznete na => www.aruall.cz

PŘÍJEMNÁ A KLIDNÁ LOKALITA MĚSTA KUNOVICE


ONLINE REZERVACE PROHLÍDKY

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci Vám potvrdíme e-mailem.


NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY NA NAŠEM BLOGU

Přečtěte si jako první, co je nového


Téměř denně narazím alespoň na jednu nabídku některé z realitních kanceláří a téměř denně kroutím hlavou nad tím, jak je zpracovaná.

Se stále rostoucími cenami nemovitostí opravdu dává smysl, poohlížet se po různých alternativách bydlení. Nikde není přece napsáno, že máte jen dvě možnosti - dům, nebo byt? Dům, nebo byt?
Tomu už dávno odzvonilo. Co takhle mobilní domek?
Přečtěte si o tomto moderním způsobu bydlení více. V článku najdete všechny konkrétní informace, aby jste...

KONTAKTUJTE NÁS

InStyle Real Estate s.r.o.

Zerzavice 2146, 686 01 Staré Město

+420 604 924 130

instyle@reality-instyle.cz

Facebook

Instagram