NOVINKA V NAŠÍ NABÍDCE

CENA POZEMKU JE STANOVENA NA 2.550.000,- KČ

CENA UVEDENA VČETNĚ VEŠKERÝCH POPLATKŮ ZA PRÁVNÍ A REALITNÍ SERVIS

PRODEJ POZEMKU PRO INDIVIDUÁLNÍ RODINNOU VÝSTAVBU

KUNOVICE U UHERSKÉHO HRADIŠTĚ


ZÁKLADNÍ INFORMACE O NABÍZENÉM POZEMKU:

Dovolujeme si vám nabídnout ke koupi lukrativní stavební pozemek o celkové výměře 1323 m2, který je situován v těsné blízkosti ulice Na Rybníku a ulice Na Zelničkách. Pozemek je rovinatý o uliční šíři přes 17 metrů a délce přes 75 metrů.

Pozemek se nachází v plochách učených k budoucí zástavbě a to v lokalitě, kde se postupně začínají stavět nové rodinné domy a kde do budoucna vznikne kompletně nová ulice rodinné zástavby.

K pozemku vede částečně panelová a dále zaužívaná zemědělská komunikace ve vlastnictví města Kunovice. Přímo u pozemku aktuálně nejsou přivedeny inženýrské sítě a veškeré připojené body vody, kanalizace, elektřiny i plynu jsou v nedaleké ulici Na Rybníku, která je vzdálená necelých 140 metrů od hranice pozemku.

Veškerá vyjádření o existenci a možnosti napojení na inženýrské sítě jsou k dispozici od správců jednotlivých sítí a to na vyžádání v naší kanceláří.

PARAMETRY ÚZEMNÍHO PLÁNU:

Pozemek je dle platného územního plánu města Kunovice veden v plochách pro individuální bydlení.

Hlavní využití je určeno výhradně pro stavby a zařízení související s hlavním využitím - tedy výstavba rodinných domů, garáží, pergol a dalších částí spojených s hlavním využitím.

Stanovení podmínek prostorového uspořádání pro zahrádkářské chaty je následující:

  • Maximální výšková hladina zástavby může činit 2 nadzemní podlaží.
  • Způsob nové zástavby musí zohledňovat charakter okolní a případně původní zástavby.

LOKALITA:

Město Kunovice je dnes velmi oblíbenou lokalitou nacházející pouze pár minut od Uherského Hradiště. Kunovice se staly zajímavou lokalitou pro bydlení zejména pro mladé rodiny a novou výstavbou a rekonstrukcemi starších domů se značně změnil vzhled a oblíbenost celého města.

Občané mají k dispozici kompletní občanskou vybavenost. V okruhu pár minut pěší chůze máte k dispozici mateřskou a základní školu U Pálenice, víceúčelové hřiště, centrum města s veškerými úřady, obchod s potravinami, restaurační zařízení, zastávku MHD, Českou poštu i obchodní dům ALBERT.

Ve volném čase vám lokalita nabízí velmi rychlou dostupnost k různým sportovištím města, kde jsou k dispozici tenisové kurty, fotbalové hřiště, koupaliště s víceúčelovými hřišti a nespočtem dalších aktivit.

Kunovice díky svému umístění rovněž nabízí velmi rychlou dopravní dostupnost do zmiňovaného Uherského Hradiště, ale i Starého Města, Uherského Brodu či Veselí nad Moravou a to převážně díky hlavnímu tahu silnice I/50 vedoucí z Trenčína do Brna.

Jedinečnost této nabídky vám rádi představíme na osobní prohlídce na které se budu těšit.

Michal Groulík a InStyle Real Estate

KRÁSNÝ ROVINATÝ POZEMEK O CELKOVÉ VÝMĚŘE 1312 M2


VEŠKERÁ OBČANSKÁ VYBAVENOST V BLÍZKÉM OKOLÍ


Přímo k nabízeným pozemkům vede částečně panelová a převážně dlouhodobě zaužívaná zemědělská komunikace ve vlastnictví města Kunovice.

CO MŮŽETE NA POZEMKU ZREALIZOVAT?


Například vám dokážeme přes našeho partnera nabídnout výstavbu moderní a nízkonákladové dřevostavby ARUALL SIMPLY HOME o rodinné dispozici 4+kk s užitnou plochou téměř 80 m2.

Více informací naleznete na => www.aruall.cz

PŘÍJEMNÁ A KLIDNÁ LOKALITA MĚSTA KUNOVICE


ONLINE REZERVACE PROHLÍDKY

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci Vám potvrdíme e-mailem.


NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY NA NAŠEM BLOGU

Přečtěte si jako první, co je nového


Téměř denně narazím alespoň na jednu nabídku některé z realitních kanceláří a téměř denně kroutím hlavou nad tím, jak je zpracovaná.

KONTAKTUJTE NÁS

InStyle Real Estate s.r.o.

Zerzavice 2146, 686 01 Staré Město

+420 604 924 130

instyle@reality-instyle.cz

Facebook

Instagram