K DISPOZICI

1.790.000,- KČ VČ. VEŠKERÉHO REALITNÍHO   A PRÁVNÍHO SERVISU

EXKLUZIVNÍ NOVINKA V NAŠÍ NABÍDCE

PRODEJ ŘADOVÉHO RODINNÉHO DOMU O DISPOZICI 3+1

ŠATOV 112


ZÁKLADNÍ INFORMACE O NABÍZENÉ NEMOVITOSTI:

Nabízíme vám ke koupi menší řadový rodinný dům, který se nachází ve střední jižní části obce Šatov, okres Znojmo. Rodinný dům byl postaven před zhruba 100 lety a to na pozemku o celkové rozloze 329 m2 se zastavěnou plochou 271 m2 a menší zahradou, kde je vysazena vinná réva.

Celková užitná plocha tohoto rodinného domu činí komfortních 121,57 m2 a jeho základní dispozice je 3+1 s prostornou vstupní chodbou, koupelnou, spíží, kotelnou, verandou a možností dalšího rozšíření. Součástí rodinného domu jsou totiž čtyři původní hospodářské místnosti o další užitné ploše téměř 57 m2, které lze společně s domem například přebudovat na menší penzion o několika apartmánech.

TECHNICKÉ PARAMETRY:

Dům stojí na rovinatém pozemku, je nepodsklepený, s jedním nadzemním podlažím a sedlovou střechou. Půdní prostory jsou aktuálně bez využití. Zdivo je postaveno ze smíšených cihel tloušťky 50 cm. Stropy jsou tvořeny dřevěnými trámy a dřevěnými deskami, rovné, podbité rabicovým pletivem a zaomítané. Střecha je sedlová, tvořena dřevěnými vazníky a pokryta pálenou taškou. Okna domu jsou původní, kastlová, dřevěná.

Nemovitost je aktuálně před celkovou rekonstrukcí, kdy je stav nemovitosti původní, ale v dobrém a uživatelem stavu. V roce 2003 byl osazen nový plynový bojler na ohřev teplé vody, v roce 2011 byla provedena kompletní rekonstrukce ústředního topení, osazeny nové radiátory a nový plynový kotel ústředního topení.

V místě stavby je úplná technická vybavenost – el. síť, kanalizace, vodovod i plynofikace. V celém domě je rozvedeno ústřední topení do plechových radiátorů ovládaných plynovým kotlem, umístěným v zadní části rodinného domu. Ohřev vody je zajištěn plynovým bojlerem. Elektroinstalace vedena hliníkovými vodiči, 230 a 400 V. Odpad je sveden do veřejné kanalizace. Voda odebírána z veřejného vodovodu.

LOKALITA:

Šatov je městys, nacházející se 3 km od státních hranici s Rakouskem a 6 km jižně od Znojma. Městys je zakládajícím členem Dobrovolného svazku znojemských vinařských obcí Daníž a v celém okolí je ročně nespočet kulturních vinařských akcí.

Občané mají k dispozici veškerou základní občanskou občanskou vybavenost mezi kterou patří obecní úřad, obchod s potravinami, kulturní dům, restaurační zařízení, penziony, mateřská i základní škola, Česká pošta, dětské hřiště mnohá další.

Pro více informací o této nemovitosti a pro sjednání osobní prohlídky jsme vám k dispozici na uvedených kontaktech.

Budu se těšit na setkání, Michal Groulík a InStyle Real Estate

GALERIE EXTERIÉRU


GALERIE INTERIÉRU


VIZUALIZACE PŘESTAVBY INTERIÉRU


KRÁSNÁ LOKALITA V OBKLOPENÍ VINIC


DISPOZIČNÍ ŘEŠENÍ NEMOVITOSTI


ONLINE REZERVACE PROHLÍDKY

Zarezervujte si místo prohlídky včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem


KONTAKTNÍ ÚDAJE REALITNÍ KANCELÁŘE

Jsme vám k dispozici pro jakékoliv doplňující dotazy


InStyle Real Estate s.r.o.

Zerzavice 2146

686 01 Staré Město

Michal Groulík - jednatel

+420 604 924 103

instyle@reality-instyle.cz

www.reality-instyle.cz