2.690.000,- KČ VČ. VEŠKERÉHO REALITNÍHO   A PRÁVNÍHO SERVISU

EXKLUZIVNÍ NOVINKA V NAŠÍ NABÍDCE

PRODEJ ŘADOVÉHO RODINNÉHO DOMU O DISPOZICI 2+1

KYJOVSKÁ - KORYČANY


ZÁKLADNÍ INFORMACE O NABÍZENÉ NEMOVITOSTI:

Dovolujeme si vám nabídnout ke koupi menší řadový rodinný dům, který se nachází v okrajové části města Koryčany, ulice Kyjovská. Rodinný dům je postaven na pozemku o celkové rozloze 427 m2 se zastavěnou plochou 200 m2 a menší zahradou.

Celková užitná plocha tohoto rodinného domu činí komfortních 77 m2 a jeho základní dispozice je 2+1 s možností dalšího rozšíření. Součástí rodinného domu jsou totiž dvě nezrekonstruované místnosti o další užitné ploše téměř 20 m2 , které lze přebudovat na další obytnou část nebo na druhý menší byt.

Součástí rodinného domu je garáž s přímým průchodem na menší dvůr, kde je k dispozici pergola určená pro posezení. V neposlední řadě nabízí rodinný dům rovněž hospodářské zázemí s menší dílnou a rozpracovaným vinným sklepem.

TECHNICKÉ PARAMETRY:

Základy domu jsou řešeny z prostého betonu. Nosná konstrukce rodinného dmu je z cihelného nebo smíšeného zdiva o tloušťce cca 30 cm se zateplením ve směru od ulice. Stropní konstrukce je dřevěná. Střecha je v původnímu, avšak dobrém technickém stavu a s pálenou střešní krytinou. Okna jsou částečně nová plastová a nebo nová dřevěná.

Nemovitost prošla v posledních přibližně 10 letech nutnou renovovací, kdy došlo k částečnému zateplení domu, výměně oken, výměně topného systému, renovaci koupelny, podlah, kuchyňské linky a dalších menších důležitých částí pro řádný chod domácnosti.

V místě stavby je úplná technická vybavenost – el. síť, kanalizace, vodovod i plynofikace, přičemž nemovitost nabízí veškerá uvedená připojení. Vytápění nemovitosti a ohřev teplé vody zajišťuje plynový kotel.

LOKALITA:

Koryčany díky svému umístění nabízí velmi rychlou dopravní dostupnost do Kyjova, Kroměříže, Uherského Hradiště, ale i Brna.

Občané mají k dispozici veškerou základní občanskou občanskou vybavenost mezi kterou patří úřady, obchod s potravinami, kulturní dům, restaurační zařízení, lékárna, mateřská i základní škola, dětské hřiště, sportovní areál, koupaliště s víceúčelovými hřišti a mnohá další.

Pro více informací o této nemovitosti a pro sjednání osobní prohlídky jsme vám k dispozici na uvedených kontaktech.

Budu se těšit na setkání, Michal Groulík a InStyle Real Estate

GALERIE NEMOVITOSTI


KRÁSNÁ LOKALITA


DISPOZIČNÍ ŘEŠENÍ NEMOVITOSTIVIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA


ONLINE REZERVACE PROHLÍDKY

Zarezervujte si místo prohlídky včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem


KONTAKTNÍ ÚDAJE KANCELÁŘE

Jsme vám k dispozici pro jakékoliv doplňující dotazy


InStyle Real Estate s.r.o.

Zerzavice 2146

686 01 Staré Město

Michal Groulík - jednatel

+420 604 924 103

instyle@reality-instyle.cz

www.reality-instyle.cz