K DISPOZICI

2.990.000,- KČ VČ. VEŠKERÉHO REALITNÍHO   A PRÁVNÍHO SERVISU

EXKLUZIVNÍ NOVINKA V NAŠÍ NABÍDCE

PRODEJ ŘADOVÉHO RODINNÉHO DOMU O DISPOZICI 4+1

PIVOVARSKÁ 244 - UHERSKÉ HRADIŠTĚ - JAROŠOV


ZÁKLADNÍ INFORMACE O NABÍZENÉ NEMOVITOSTI:

Nabízíme vám ke koupi menší řadový rodinný dům, který se nachází v Uherském Hradišti, ulice Pivovarská, místní část Jarošov. Rodinný dům byl postaven před zhruba 90-ti lety a to na pozemku o celkové rozloze 290 m2 se zastavěnou plochou 188 m2 a menší uzavřenou zahradou.

Celková podlahová plocha tohoto rodinného domu činí komfortních 127,36 m2 a jeho základní dispozice je 4+1 s prostornou vstupní chodbou, koupelnou, samostatnou toaletou, spíží, kotelnou, verandou a možností dalšího rozšíření. Součástí rodinného domu jsou totiž původní hospodářské místnosti a také nevyužitá půda, které lze společně s domem přebudovat na další obytné části.

TECHNICKÉ PARAMETRY:

Dům stojí na rovinatém pozemku, je z malé části podsklepený, s jedním nadzemním podlažím a sedlovou střechou s pálenou střešní krytinou. Půdní prostory jsou aktuálně bez využití. Konstrukčně je dům postaven z cihelného zdiva tloušťky převážně 45 cm bez zateplení. Stropy jsou nad obytným podlažím částečně betonové a částečně dřevěné trámové. Okna domu jsou ve všech částech plastová.

Nemovitost je aktuálně před celkovou rekonstrukcí, kdy je stav nemovitosti převážně původní, ale v dobrém a uživatelem stavu, odpovídající stáří, provedení a údržbě.

V místě stavby je úplná technická vybavenost – el. síť, kanalizace, vodovod i plynofikace. V celém domě je rozvedeno ústřední topení do plechových radiátorů ovládaných plynovým kotlem, umístěným v centrální části rodinného domu. Ohřev vody je elektrickým bojlerem. Elektroinstalace vedena hliníkovými vodiči, 230 a 400 V. Odpad je sveden do veřejné kanalizace. Voda odebírána z veřejného vodovodu.

LOKALITA:

Město Uherské Hradiště, středobod regionu Slovácko, bohatá historie i komfortní odraz moderní doby. Město, ze kterého dýchá folklor a tradice společně s nepostradatelnými výhodami progresivního přístupu. Věříme, že si ho zamilujete stejně jako my. Ať už pro jeho přátelskou náladu a maloměstskost, tak pro vybavenost a vývoj.

Uherské Hradiště vás nikdy nepřestane bavit. Jestli se něčeho v Uherském Hradišti nemusíte bát, pak je to stereotyp. Město nabízí spoustu možností, jak kvalitně trávit volný čas. Kulturní i sportovní využití a atraktivní autentické akce.

Kulturní vyžití pravidelně zajišťuje Slovácké divadlo, kina, Galerie Slováckého muzea a další organizace. Po celý rok se zde pořádají atraktivní autentické akce. Mezi ty nejznámější patří Letní filmová škola, Slovácké léto nebo Slovácké slavnosti vína a otevřených památek. A nebyly bychom na Slovácku, kdyby město nenabízelo dobré jídlo a pití. Restaurací, vináren a pivnic je zde nespočet.

Město se může dále pyšnit svou nabídkou míst ke sportování. Ať už jde o vnitřní sportoviště, nebo ty venkovní. V přímém okolí fotbalového stadionu 1.FC Slovácko, najdete moderní aquapark, zimní stadion, běžeckou trať nebo tenisové či beachové kurty. Město je dále doslova poseto fitness centry.

Pro více informací o této nemovitosti a pro sjednání osobní prohlídky jsme vám k dispozici na uvedených kontaktech.

Budu se těšit na setkání, Michal Groulík a InStyle Real Estate

GALERIE RODINÉHO DOMU


INTERIÉR NEMOVITOSTI


DISPOZIČNÍ ŘEŠENÍ NEMOVITOSTI


KOMFORTNÍ LOKALITA UHERSKÉHO HRADIŠTĚ


Necelé 2 minuty od nemovitosti a můžete vyrazit na cyklostezku podél řeky Moravy, do centra města Uherského Hradiště, do Přírodního a kulturně-historického areálu PARK ROCHUS či dalších veřejných tras.

ONLINE REZERVACE PROHLÍDKY

Zarezervujte si místo prohlídky včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem


KONTAKTNÍ ÚDAJE REALITNÍ KANCELÁŘE

Jsme vám k dispozici pro jakékoliv doplňující dotazy


InStyle Real Estate s.r.o.

Zerzavice 2146

686 01 Staré Město

Michal Groulík - jednatel

+420 604 924 103

instyle@reality-instyle.cz

www.reality-instyle.cz