CENA NEMOVITOSTI A DALŠÍ BLIŽŠÍ INFORMACE JSOU K DISPOZICI NA VYŽÁDÁNÍ

EXKLUZIVNÍ NOVINKA V NAŠÍ NABÍDCE

PRODEJ NÍZKONÁKLADOVÉ DŘEVOSTAVBY 3+KK

BŘEZOLUPY


ZÁKLADNÍ INFORMACE O NABÍZENÉ NEMOVITOSTI:

Pro ty z vás, kteří hledáte útočiště, ve kterém můžete bydlet, nebo o víkendech vypnout, klidně jen investičně pronajímat, tady mám něco opravdu zajímavého. Na hlavní trase mezi Uherským Hradištěm a Zlínem se v nejbližších týdnech bude dokončovat modulární dřevostavba o dispozici 3+kk.

Nízkonákladová dřevostavba o užitné ploše 67,1 m2 je umístěna na pozemku o celkové rozloze 426 m2 a byla projektována s nejmodernějšími technologiemi, mezi které patří fotovoltaika a tepelné čerpadlo vzduch-vzduch.

Dům bude zrealizován do fáze dokončené stavby s inženýrskými sítěmi, klimatizací, podlahovou krytinou, koupelnou a interiérovou výmalbou. Investor rovněž nabízí možnost kompletního dokončení nad rámec nabídkové ceny, kdy by dokončil i terénní úpravy, zpevněné plochy, oplocení pozemku, fotovoltaickou elektrárnu a venkovní dřevěnou terasu o výměře téměř 40 m2, která by byla přístupná z obývacího zázemí a hlavní ložnice.

TECHNICKÉ PARAMETRY:

Objekt je řešen jako dřevostavba s kontaktním zateplovacím systémem a založen na zemních vrutech v nezámrzné hloubce, kdy spodní část stavby je provětrávaná. Vnitřní stěny jsou řešeny z konstrukční desky RigiStabil. Podlaha je řešena jako dřevěná fošnová, kdy jsou fošny ze spodní strany opláštěny OSB deskou s doplněním o minerální tepelnou izolaci. Nosnou konstrukci střechy tvoří dřevěné trámy, mezi které je vložena minerální tepelná izolace. Střešní krytina je tvořena z PVC střešní folie šedé barvy. Výplně otvorů tvoří antracitová plastová okna a dveře s izolačním dvojsklem.

Vytápění nemovitosti tvoří elektrické nízkonákladové konvektory ovládané přes mobilní telefon s doplněním o tepelné čerpadlo a elektrický otopný žebřík v koupelně. Ohřev teplé vody obsluhuje elektrický bojler o objemu 100 l, kde je ohřev teplé vody v zásobníku zajištěn topnou patronou.

Dům dále využívá vodu z vlastní studny, odpadní vody budou řešeny jímkou na vyvážení a dešťové vody budou sbírány do retenční nádrže pro další obhospodařování zahrady.

LOKALITA:

Důležité je vypíchnout lokalitu projektu. Ta je mimo rušnou zástavbu obce, s bezproblémovou dostupností jakýmkoliv automobilem, ale zároveň s minimálním provozem.

Březolupy se staly zajímavou lokalitou pro bydlení zejména pro mladé rodiny a novou výstavbou a rekonstrukcemi starších domů se značně změnil vzhled a oblíbenost celé obce. Občané mají k dispozici hlavní občanskou vybavenost, kterou obecní úřad, mateřská a základní škola, praktický i zubní lékař, potraviny, restaurační zařízení a nespočet sportovních aktivit blízkého okolí.

Díky svému umístění se Březolupy nacházejí na trase ve velmi rychlé dostupnosti do zmiňovaného Uherského Hradiště, Zlína či Uherského Brodu.

Jedinečnost této nabídky vám rádi představíme na osobní prohlídce na které se budu těšit.

Michal Groulík a InStyle Real Estate

VIZUALIZACE EXTERIÉRU A INTERIÉRU


KRÁSNÁ LOKALITA OBCE BŘEZOLUPY


DISPOZIČNÍ ŘEŠENÍ NEMOVITOSTISITUACE STAVBY

ONLINE REZERVACE PROHLÍDKY

Zarezervujte si místo prohlídky včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem


KONTAKTNÍ ÚDAJE KANCELÁŘE

Jsme vám k dispozici pro jakékoliv doplňující dotazy


InStyle Real Estate s.r.o.

Zerzavice 2146

686 01 Staré Město

Michal Groulík - jednatel

+420 604 924 103

instyle@reality-instyle.cz

www.reality-instyle.cz