TIMBER TWINS - OTROKOVICE

2.950.000,-- KČ

EXKLUZIVNÍ NOVINKA V NAŠÍ NABÍDCE

PRODEJ VÝSTAVBY DVOU REKREAČNÍ CHAT

ŠTĚRKOVIŠTĚ - OTROKOVICE


O PROJEKTU:

Chalupy vytvořené na míru těm nejvyšším nárokům. Právě to je projekt TIMBER TWINS alias DŘEVĚNÁ DVOJČATA.

Projekt TIMBER TWINS vznikl za účelem výstavby jedinečné investiční příležitosti. Příležitosti vybudovat v komfortní a zajímavé lokalitě nadstandardní rekreační nemovitosti, které můžete dále pronajímat nebo využívat pro svůj vlastní relax.

Slovo nadstandardní zde není použito nadarmo. V obou chalupách budou použity kvalitní povrchové materiály a důraz je kladen na detail, bezpečnost a komfort užívání. Budou použity nejkvalitnější materiály, jako je masivní dřevo, sklo a další ušlechtilé prvky.

TIMBER TWINS:

Dvě krásné a jednotné chalupy v těsné blízkosti Rekreační oblasti Štěrkovice. Každá chalupa je dispozičně řešena jako 2+kk s obytnou plochou 56 m2 a možností individuálních klientských změn. Investor projektu se snažil myslet opravdu na vše, co by k využívání chalupy on sám potřeboval.

Co vše vám tento projekt nabídne? Dvě nadstandardní dřevěné chalupy na soukromých pozemních o výměře 417 a 368 m2. Masivní vnitřní vybavení na míru včetně kuchyňské linky se spotřebiči. Kompletně zařízenou koupelnu. Okna s izolačním trojsklem. Klimatizační jednotky. Kompletní vnitřní instalace - elektřina + ZTI. Filtraci vody. Kopanou studnu s přípravou technologie pro využívání vody v zimních měsících. Odpadní jímku o objemu 15 m3. Investorům se rovněž podařilo vyjednat možnosti s přímým parkováním vozidel na vlastním pozemku nebo možnou realizaci soukromého oplocení. Investor nabízí individuální klientské změny jako je volba barev, interiérových prvků, zařizovacích předmětů nebo například stavba terasy.

Na obou pozemních jsou v současné chvíli dokončeny základové desky, přípojky vody, obě studny určené pro využití užitkové vody s filtrací přes darling, odpadní jímky, přípojky elektřiny a základní terénní úpravy.

PERFEKTNÍ LOKALITA:

Projekt TIMBER TWINS je situován na okraji města Otrokovice a to hned u vyhlášené Rekreační oblasti Štěrkoviště, která přímo vybízí ke strávení dnů relaxace a odpočinku.

Rekreační oblast zahrnuje umělou vodní nádrž určenou pro koupání, ale rovněž v tomto areálu naleznete půjčovnu vodních šlapadel a návštěvníci zde najdou možnost sportovního vyžití – plážový volejbal, nohejbal, minigolf, stolní tenis, kuželky a street ball. Štěrkoviště je významná zejména z toho důvodu, že kvalita a čistota vody v této nádrži celoročně dosahuje nadstandardních parametrů.

Díky své poloze vám tato lokalita nabízí rychlou dostupnost mezi blízká turistická a atraktivní místa. Zároveň se město nachází na důležitých silničních a železničních tazích ve směru na Zlín, Uherské Hradiště, Kroměříž, Brno, Olomouc či Ostravu.

Více informací naleznete na oficiálních stránkách projektu => www.drevenadvojcata.cz

Budu se těšit na prohlídce, Michal Groulík a InStyle Real Estate

VIZUALIZACE PROJEKTU


VIZUALIZACE INTERIÉRU


GALERIE Z VÝSTAVBY


KRÁSNÁ LOKALITA


ONLINE REZERVACE PROHLÍDKY

Zarezervujte si místo prohlídky včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem


KONTAKTNÍ ÚDAJE KANCELÁŘE

Jsme vám k dispozici pro jakékoliv doplňující dotazy


InStyle Real Estate s.r.o.

Zerzavice 2146

686 01 Staré Město

Michal Groulík - jednatel

+420 604 924 103

instyle@reality-instyle.cz

www.reality-instyle.cz

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY NA NAŠEM BLOGU

Přečtěte si jako první, co je nového v realitním světě.


Téměř denně narazím alespoň na jednu nabídku některé z realitních kanceláří a téměř denně kroutím hlavou nad tím, jak je zpracovaná.

Se stále rostoucími cenami nemovitostí opravdu dává smysl, poohlížet se po různých alternativách bydlení. Nikde není přece napsáno, že máte jen dvě možnosti - dům, nebo byt? Dům, nebo byt?
Tomu už dávno odzvonilo. Co takhle mobilní domek?
Přečtěte si o tomto moderním způsobu bydlení více. V článku najdete všechny konkrétní informace, aby jste...