2.190.000,- KČ VČ. VEŠKERÉHO REALITNÍHO   A PRÁVNÍHO SERVISU

EXKLUZIVNÍ NOVINKA V NAŠÍ NABÍDCE

PRODEJ KOMPLETNĚ VYBAVENÉ CHATY O DISPOZICI 2+1

SÁZAVA - SEDLIŠTĚ


ZÁKLADNÍ INFORMACE O NABÍZENÉ NEMOVITOSTI:

Poohlížíte se po komfortní rekreační nemovitosti nedaleko Prahy? Tak možná právě na vás čeká tato nabídka prodeje krásné a kompletně zrekonstruované chaty v obci Sázava, lokalita Sedliště. Jedná se o dřevěnou, zateplenou, přízemní chatu o základní dispozici 2+1 s celkovou užitnou plochou 35 m2, stojící na vlastním pozemku o celkové výměře 259 m2

Celý pozemek je oplocen a oddělen od sousedních pozemků vzrostlým živým plotem, který zajišťuje absolutní soukromí. Na pozemku budete mít dále k dispozici zahradní domek, venkovní ohniště, zastřešené posezení a prostor na uložení dřeva.

Součástí prodeje je též spoluvlastnický podíl na přilehlém (přístupovém) pozemku s hřištěm a možností parkování. Samozřejmostí je, že můžete své vozidlo zaparkovat přímo na pozemku s chatou. Společný pozemek dále zajišťuje soukromý přístup k řece, kde se můžete koupat, rybařit nebo se oddávat kanoistice.

TECHNICKÉ PARAMETRY A VYBAVENÍ:

Co vše vám tato chata nabídne?

Kompletně vybavený interiér, kde budete mít naprosto vše, co budete potřebovat. Stačí si přivézt osobní věci či oblečení a můžete chatu okamžitě využívat. V kuchyni je kuchyňská linka na míru, včetně spotřebičů, v koupelně se sprchou a splachovacím WC je boiler na teplou vodu. Pokoje jsou vybaveny nábytkem na míru s úložnými prostory.

Vytápění chaty je elektrickými přímotopy s externím termostatem, k dispozici je vodovod a kanalizace (voda je čerpána ze společné místní studny a odpady jsou svedeny do společné jímky s nízkými provozními náklady). Elektrická přípojka 3 x 230/400 VAC.

LOKALITA A ZARUČENÁ INVESTICE:

Perfektní lokalita je vždy silným a hlavním benefitem každé nemovitosti. Pouze 200 metrů od chaty se nachází restaurace s celoročním provozem. V docházkové vzdálenosti je rovněž vlaková zastávka Samopše, která nabízí přímo spojení na Prahu. Díky asfaltové komunikaci, která vede přímo do celé lokality, můžete být za 15 minut autem přímo v centru obce, za 35 minut ve Zruči nad Sázavou, Vlašimi či Benešově, za 45 minut v Kutné Hoře nebo přímo v Praze.

Abychom dokázali zaujmout i ty nejnáročnější klienty, je chalupa určena především pro osobní, rekreační a investiční účely. Není nic jednoduššího než okamžitě začít pronajímat formou krátkodobých pronájmů. Při tom všem však nepřijdete ani o možnost využívat chalupu pro sebe, vaši rodinu či přátele.

Koupí této nemovitosti primárně investujete sami do sebe. Získáte unikátní nemovitost v perfektní lokalitě a uložíte tak bezpečně své finanční prostředky. Jde tak o mnohostrannou investiční příležitost do nemovitosti, jejíž hodnota se zachová i v případě nečekaných ekonomických výkyvů.

Pro jakékoliv bližší informace se na nás neváhejte obrátit na níže uvedených kontaktech.

Budu se těšit na osobní prohlídce, Michal Groulík a InStyle Real Estate

GALERIE EXTERIÉRU


GALERIE INTERIÉRU


KRÁSNÁ LOKALITA


ONLINE REZERVACE PROHLÍDKY

Zarezervujte si místo prohlídky včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem


KONTAKTNÍ ÚDAJE KANCELÁŘE

Jsme vám k dispozici pro jakékoliv doplňující dotazy


InStyle Real Estate s.r.o.

Zerzavice 2146

686 01 Staré Město

Michal Groulík - jednatel

+420 604 924 103

instyle@reality-instyle.cz

www.reality-instyle.cz

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY NA NAŠEM BLOGU

Přečtěte si jako první, co je nového v realitním světě.


Téměř denně narazím alespoň na jednu nabídku některé z realitních kanceláří a téměř denně kroutím hlavou nad tím, jak je zpracovaná.

Se stále rostoucími cenami nemovitostí opravdu dává smysl, poohlížet se po různých alternativách bydlení. Nikde není přece napsáno, že máte jen dvě možnosti - dům, nebo byt? Dům, nebo byt?
Tomu už dávno odzvonilo. Co takhle mobilní domek?
Přečtěte si o tomto moderním způsobu bydlení více. V článku najdete všechny konkrétní informace, aby jste...