PŘIPRAVUJEME

INFORMACE O CENĚ NEMOVITOSTI JE K DISPOZICI NA VYŽÁDÁNÍ

EXKLUZIVNÍ NOVINKA V NAŠÍ NABÍDCE

PRODEJ UNIKÁTNÍ ČTYŘPODLAŽNÍ RODINNÉ VILY

HRADIŠŤSKÁ 605 - BUCHLOVICE


ZÁKLADNÍ INFORMACE O NABÍZENÉ NEMOVITOSTI:

Chtěli byste bydlet nebo podnikat v jedné z nejkrásnějších částí Městyse Buchlovice? Sousedit se Zámeckým parkem Buchlovice a být obklopeni zelení? Tak možná právě na vás čeká tahle unikátní rodinná vila z 60. let.

Nabízíme vám jedinečnou nemovitost, která se nachází ve vilové části Buchlovic, ulice Hradišťská a nesousedí s nikým jiným, než s krásným Zámkem Buchlovice. Celková užitná plocha této čtyřpodlažní vily, včetně garáže pro jeden osobní automobil, teras a obytného podkroví, je neuvěřitelných 406 m2. Vila má kromě garáže také možnost jednoho krytého parkovacího stání přímo před garáží a další 3 možnosti parkování na vlastní přístupové komunikaci.

V současné době je dům plně obýván, avšak pro majitele je již příliš veliký. Ale právě vy můžete potenciál budovy využít naplno. I když má vila v současné chvíli 2 bytové jednotky a jeden hlavní vstup, po lehké stavební úpravě můžete vilu využít i pro vícegenerační bydlení, rozdělit ji na samostatné bytové jednotky či spojit bydlení s podnikáním. Jelikož není památkově chráněná, půjde vám rekonstrukce snadno a rychle.

Vila stojí na pozemku, jaký dnes lehce nenajdete. Jeho rozloha je 1316 m2 a kromě spousty zeleně a ovocných stromů tu na vás čeká také neuvěřitelný klid a soukromí. Od hlavní komunikace i sousedů vás pak budou dělit vzrostlé stromy a keře. V sousedství vily už se navíc nebude dál stavět, takže vaše výhledy a ranní káva zůstanou i do budoucna poklidné a ničím nerušené.

První podzemní podlaží o celkové ploše 99,6 m2 tvoří garáž, prádelna, technická místnost a několik dalších skladových místností pro uložení osobní věcí.

První obytné patro vily o celkové ploše 100,12 m2 tvoří prostorná vstupní hala s krbem na tuhá paliva, obývací pokoj s kuchyňským zázemím, ložnice, koupelna s toaletou, vstup na zahradu a schodiště do dalšího patra. Z obývacího pokoje je rovněž komfortní vstup na úžasnou venkovní terasu o celkové ploše 37,3 m2 na kterou je rovněž přístup ze zahrady.

Druhé patro je plnohodnotně obytné a dostanete se do něj po centrálním schodišti. Na tomto patře se nachází centrální chodba, světlý obývací pokoj, ze kterého vedou velké dveře přímo na první terasu s výhledem na Zámecký park. Vedle obýváku je pracovna o velikosti s výhledem do zahrady. Pokud se vrátíme zpět do centrální chodby bude na vás čekat hlavní ložnice, kuchyně s další terasou a koupelna s toaletou. Celkově toto patro nabízí užitnou plochu 86,7 m2 + dvě doplňkové terasy.

Aby toho nebylo málo, po schodišti pak vystoupáte do obytného podkroví o velikosti 82,3 m2, ve kterém na vás čeká další obývací pokoj, jeden dětský pokoj, další velmi prostorná ložnice a samostatná toaleta.

Vila se prodává částečně vybavená. Celkové podmínky převodu a možnosti vystěhování a předání budou nastaveny na základě seriózní domluvy s majitelem nemovitosti.


TECHNICKÉ PARAMETRY:

V místě stavby je úplná technická vybavenost - el. síť, kanalizace, vodovod, plynofikace, internet, přičemž vila nabízí napojení na veškeré zmíněné sítě. Vytápění nemovitosti i ohřev vody obsluhuje plynový kondenzační kotel z roku 2018. Podkrovní část domu je doplněna o klimatizační jednotky.

Nemovitost je ve velmi dobrém technickém stavu a po provedení zásadní rekonstrukce, která probíhala v letech 1997 až 2018. V průběhu rekonstrukce došlo k následujícím renovacím.

1997: Hlavní stavební úpravy nemovitostí, nová elektroinstalace, přípojka vody, půdní vestavba, provedení fasády.

2001: Kanalizační přípojka, dláždění přístupové komunikace k nemovitosti.

2006: Tepelná izolace půdní vestavby, nová střecha s pálenou krytinou Tondach, instalace klimatizační jednotky.

2010: Výměna veškerých oken za plastová s izolačním trojsklem.

2018: Rekonstrukce koupelny ve 2.NP, renovace balkónů a teras, instalace nového kondenzačního kotle.

Dům je postaven z cihelného zdiva. Okna a dveře v obvodových stěnách jsou plastová s izolačním trojsklem. Stropní konstrukce domu je nad sklepní částí a prvním obytným patrem tvořena kombinací dřevo, škvára, hurdisy. Strop nad druhým patrem je betonový. Střešní konstrukce je tvořena dřevěným krovem s plechovou krytinou.


LOKALITA:

Městys Buchlovice je velmi oblíbenou lokalitou nacházející pouze pár minut od Uherského Hradiště. Buchlovice se staly zajímavou lokalitou pro bydlení zejména pro mladé rodiny a novou výstavbou a rekonstrukcemi starších domů se značně změnil vzhled a oblíbenost celé obce.

Občané mají k dispozici hlavní občanskou vybavenost, kterou tvoří úřady, potraviny, restaurační zařízení a nespočet sportovních aktivit blízkého okolí.

Buchlovice díky svému umístění na hlavním tahu silnice I/50 z Trenčína do Brna nabízí velmi rychlou dopravní dostupnost do zmiňovaného Uherského Hradiště, Uherského Brodu, Zlína či Brna.

Jedinečnost této nabídky vám rádi představíme na osobní prohlídce na které se budu těšit.

Michal Groulík a InStyle Real Estate.

UNIKÁTNÍ VILA V BEZKONKURENČNÍ LOKALITĚ


NADSTANDARDNÍ RODINNÉ ZÁZEMÍ


DISPOZIČNÍ ŘEŠENÍ NEMOVITOSTI


1. Podzemní podlaží:

1. Nadzemní podlaží:

2. Nadzemní podlaží:

Podkroví:

Řez stavby:

Pohledy:

VEŠKERÁ OBČANSKÁ VYBAVENOST V BLÍZKÉM OKOLÍ


ONLINE REZERVACE PROHLÍDKY

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci Vám potvrdíme e-mailem.


KONTAKTNÍ ÚDAJE KANCELÁŘE

Jsme vám k dispozici pro jakékoliv doplňující dotazy.


InStyle Real Estate s.r.o.

Zerzavice 2146, 686 01 Staré Město

Michal Groulík - jednatel

+420 604 924 103

instyle@reality-instyle.cz

www.reality-instyle.cz