K DISPOZICI

PRONÁJEM MENŠÍHO BYTU O DISPOZICI 2+kk

NOVINKA V NAŠÍ NABÍDCE

PRONÁJEM BYTOVÉ JEDNOTKY O DISPOZICI 2+KK

TŘÍDA PALACKÉHO - KYJOV - CENTRUM


ZÁKLADNÍ INFORMACE O NABÍZENÉ NEMOVITOSTI:

Nabízíme k pronájmu kompletně vybavenou bytovou jednotku o dispozici 2+kk, nacházející se ve 2. podlaží víceúčelového bytovému domu, který je situován v komfortní lokalitě nedaleko centra města, ulice třída Palackého.

Byt s obytnou plochou 32,2 m2 je dispozičně řešen vstupní chodbou, koupelnou se sprchovým koutem, hlavní ložnicí a obývacím pokojem s kuchyňským zázemím a jídelnou.

Přístup do areálu je zabezpečen kamerovým systémem, soukromým vjezdem a bránou na el. otevírání, což zajistí maximální bezpečí a pohodlí života.

VYBAVENÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍ:

Majitel nemovitosti jednotku vybavil téměř kompletním vybavením, kde budete mít k dispozici osvětlení, skříně a komody ve vstupní chodbě s doplněním o menší lednici a pračku, skříň, manželská postel s matracemi i klimatizaci v hlavní ložnici, kuchyňskou linkou se zabudovanými spotřebiči (indukční varná deska, pečící trouba, odsavač par i mikrovlnná trouba), jídelním setem a kompletním zázemím obývacího pokoje (pohovka, konferenční stolek, menší televizor umístěný na zdi a dekorativní doplňky).

K dané jednotce není k dispozici standardní sklep, ale na chodbě před vstupem do jednotky je k dispozici úložný box/šatní skříň. Ke společným prostorám pro obyvatele domu rovněž patří využití venkovní kolárny, dva druhy posezení a prostor pro 1 vyhrazené parkovací místo.

KOHO HLEDÁME A OD KDY?

Celý budoucí nájemní vztah a jeho podmínky jsou založeny na konkrétním a korektním jednání s vlastníkem nemovitosti. Hledáme nájemníka na dlouhodobý pronájem, který bude k bytu přistupovat jako ke svému vlastnímu a bude chtít udržovat jeho současný stav.

Majitel nemovitosti upřednostňuje 1-2 členy domácnosti, nekuřáky a bez domácích mazlíčků.

Jednotka je připravena k předání užívání okamžitě.

PODMÍNKY PRONÁJMU:

Měsíční nájemné činí částku 11.000,- Kč.

Uvedené nájemné je bez energií, které činí 2.300,- Kč/měsíc. V uvedených zálohách je již zahrnut poplatek za internet i TV.

Majitel vyžaduje složení kauce ve výši 20.000,- Kč. Odměna za zprostředkování činí jeden měsíční nájem vč. energií + DPH.

LOKALITA:

Veškerá občanská vybavenost je velmi silným benefitem dané nemovitosti. Nedaleko bytového domu máte k dispozici centrum města, kde najdete naprosto vše, co k běžnému životu budete potřebovat, ale zároveň veškerá školská zařízení, úřady, poštu, restaurace, kavárny a nespočet dalšího.

Vřele doporučuji prohlídku, Michal Groulík a InStyle Real Estate.

BYTOVÁ JEDNOTKA S KOMPLETNÍM VYBAVENÍM


VÍCEÚČELOVÝ DŮM SE SOUKROMÝM PARKOVÁNÍM


KOMFORTNÍ LOKALITA NEDALEKO CENTRA MĚSTA


KONTAKTNÍ ÚDAJE REALITNÍ KANCELÁŘE


InStyle Real Estate s.r.o.

Zerzavice 2146, Staré Město

IČ: 050 56 993, DIČ: CZ05056993

+420 604 924 103

instyle@reality-instyle.cz

ONLINE REZERVACE PROHLÍDKY

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci Vám potvrdíme e-mailem.