K DISPOZICI

8.490.000,- KČ VČ. VEŠKERÝCH PRÁVNÍCH A REALITNÍCH SLUŽEB

EXKLUZIVNÍ NOVINKA V NAŠÍ NABÍDCE

PRODEJ JEDINEČNÉHO A PROSTORNÉHO RODINNÉHO DOMU 

SOKOLOVSKÁ 515 - UHERSKÉ HRADIŠTĚ


ZÁKLADNÍ INFORMACE O NABÍZENÉ NEMOVITOSTI:

Pokud máte velikou rodinu a láká vás bydlet v blízkosti centra města nebo jste investor, který hledá zajímavou komerční/investiční nemovitost, poté by vás mohla zajímat naše nabídka prodeje rodinného domu na ulici Sokolovská, Uherské Hradiště - Mařatice. Ve třech podlažích s možností dobudování podkroví nabízí celkem 278,5 m2 a má nepřeberné množství variant, jak ho koncipovat. Aktuálně se v něm nachází dvě velkometrážní bytové jednotky o dispozici 3+kk a 3+1, které jsou dlouhodobě pronajaty. Díky své poloze a rozsáhlým možnostem parkování, díky průjezdu do dvora, by jej bylo možné přestavět na veliké rodinné sídlo, kanceláře nebo lékařské ordinace.

Rodinný dům byl kolaudován v roce 1970 a rozléhá se na pozemku o celkové rozloze 1127 m2, kde mimo rodinného domu budete mít venkovní posezení, dílnu, zahradní domek, prostor pro parkování a krásný rovinatý pozemek s ovocnými stromy. Stavba je samostatně stojící, bytelná, poctivá a bez viditelných stavebních závad. Že je ke částečné rekonstrukci je bez diskuze, ale právě v tom spočítá silná stránka domu. Vše si můžete udělat podle sebe a přesně tak, jak to potřebujete. A to klidně postupně, jelikož přízemní bytová jednotka prošla kompletní rekonstrukcí.

V prvním podzemním podlaží na vás čeká 88,7 m2 rozdělených do pěti skladů, prostoru pod schodištěm a hlavní technické místnosti. Díky velikým prostorům a přímému vstupu na zahradu by se i v této části dala projekčně vymyslet menší bytová jednotka o dispozici 1+1 nebo 2+1 a pořád by zůstalo dostatek místa pro uložení věcí.

V první podlaží dům nabízí bytovou jednotku o dispozici 3+kk, ve které najdete předsíň s chodbou, veliké kuchyňské zázemí s jídelnou a obývacím pokojem, hlavní ložnici se šatnou, dětský pokoj, koupelnu a samostatnou toaletu.

Po centrálním schodišti se poté dostanete do druhého podlaží, které disponuje bytovou jednotkou 3+1 se vstupní chodbou, obývacím pokojem, hlavní ložnicí, dětským pokojem, samostatným kuchyňským zázemím s jídelnou i spíží a poté opět koupelna a samostatná toaleta. Pokud byste se chtěli dostat ještě dál, ze druhého podlaží dále vede přístup do podkrovní části domu, která je aktuálně stavebně nevyužitá.

TECHNICKÉ PARAMETRY:

Dům stojí na převážně rovinatém pozemku, je kompletně podsklepený, se sedlovou střechou a keramickou krytinou. Konstrukčně je dům postaven z cihelného zdiva tloušťky převážně 45 cm bez zateplení. Stropy jsou řešeny systémem hurdis s cihelnou klenbou do ocelových profilů a schodiště je železobetonové. Okna jsou v různých částech domu dřevěné, ocelové nebo plastové.

V místě stavby je úplná technická vybavenost – el. síť, kanalizace, vodovod i plynofikace, přičemž připojení kanalizace není dokončeno do veřejného řádu. V celém domě je rozvedeno ústřední topení do litinových radiátorů ovládaných plynovým kotlem, umístěným v technické části rodinného domu. Ohřev vody je řešen elektrickým bojlerem. Elektroinstalace vedena částečně hliníkovými a měděnými vodiči 230 a 400 V.

Nemovitost je aktuálně před téměř celkovou rekonstrukcí, kdy je stav nemovitosti převážně původní, ale v dobrém a uživatelem stavu, odpovídající stáří, provedení a údržbě. V posledních letech došlo k výměně topného systému ve spojení s ohřevem vody a rekonstrukci jedné z bytových jednotek.

LOKALITA:

Město Uherské Hradiště, středobod regionu Slovácko, bohatá historie i komfortní odraz moderní doby. Město, ze kterého dýchá folklor a tradice společně s nepostradatelnými výhodami progresivního přístupu. Věříme, že si ho zamilujete stejně jako my. Ať už pro jeho přátelskou náladu a maloměstskost, tak pro vybavenost a vývoj.

Uherské Hradiště vás nikdy nepřestane bavit. Jestli se něčeho v Uherském Hradišti nemusíte bát, pak je to stereotyp. Město nabízí spoustu možností, jak kvalitně trávit volný čas. Kulturní i sportovní využití a atraktivní autentické akce.

Kulturní vyžití pravidelně zajišťuje Slovácké divadlo, kina, Galerie Slováckého muzea a další organizace. Po celý rok se zde pořádají atraktivní autentické akce. Mezi ty nejznámější patří Letní filmová škola, Slovácké léto nebo Slovácké slavnosti vína a otevřených památek. A nebyly bychom na Slovácku, kdyby město nenabízelo dobré jídlo a pití. Restaurací, vináren a pivnic je zde nespočet.

Město se může dále pyšnit svou nabídkou míst ke sportování. Ať už jde o vnitřní sportoviště, nebo ty venkovní. V přímém okolí fotbalového stadionu 1.FC Slovácko, najdete moderní aquapark, zimní stadion, běžeckou trať nebo tenisové či beachové kurty. Město je dále doslova poseto fitness centry.

Pro více informací o této nemovitosti a pro sjednání osobní prohlídky jsme vám k dispozici na uvedených kontaktech.

Budu se těšit na osobní setkání, Michal Groulík a InStyle Real Estate

RODINNÝ DŮM V KOMFORTNÍ LOKALITĚ NEDALEKO CENTRA


VELKORYSÉ RODINNÉ NEBO INVESTIČNÍ ZÁZEMÍ


VEŠKERÁ OBČANSKÁ VYBAVENOST V BLÍZKÉM OKOLÍ


DISPOZIČNÍ ŘEŠENÍ NEMOVITOSTI
ONLINE REZERVACE PROHLÍDKY NEMOVITOSTI

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci Vám potvrdíme e-mailem.


KONTAKTNÍ ÚDAJE REALITNÍ KANCELÁŘE

Jsme vám k dispozici pro jakékoliv doplňující dotazy.


InStyle Real Estate s.r.o.

IČ: 050 56 993, DIČ: CZ05056993

Zerzavice 2146, 686 01 Staré Město

Michal Groulík - jednatel společnosti

+420 604 924 103

instyle@reality-instyle.cz