K DISPOZICI

3.990.000,- KČ VČ. VEŠKERÝCH PRÁVNÍCH A REALITNÍCH SLUŽEB

EXKLUZIVNÍ NOVINKA V NAŠÍ NABÍDCE

PRODEJ JEDINEČNÉHO A PROSTORNÉHO RODINNÉHO DOMU 

PODHÁJÍ - BZENEC - KOLONIE


ZÁKLADNÍ INFORMACE O NABÍZENÉ NEMOVITOSTI:

Pokud máte velikou rodinu a láká vás bydlet v blízkosti lesa, pak by pro vás mohl být zajímavý tento dům v příjemné a klidně lokalitě města Bzenec. Ve dvou podlažích nabízí celkem 210 m2 a má nepřeberné množství variant, jak ho koncipovat. Můžete v něm vytvořit více než 2 plnohodnotné bytové jednotky a nebo ho využít jako vícegenerační rodinné sídlo.

Rodinný dům byl kolaudován v roce 1977 a rozléhá se na pozemku o celkové rozloze 800 m2, kde mimo rodinného domu budete mít řadu ovocných stromů a rovněž venkovní zastřešené posezení s udírnou. Stavba je samostatně stojící, bytelná, poctivá a bez viditelných stavebních závad. Že je ke kompletní rekonstrukci je bez diskuze, ale právě v tom spočítá silná stránka domu. Vše si můžete udělat podle sebe a přesně tak, jak to potřebujete. A to klidně postupně.

V první podlaží dům nabízí velikou předsíň s chodbou, kuchyň s jídelnou, pracovnu, kotelnu, sklepní prostory, prádelnu s toaletou a skladové prostory. Tedy dostatek prostoru, který nabízí přebudování na několik obytných pokojů. Ve druhém podlaží vám dům nabídne předsíň, veliký obývací pokoj s balkonem, hlavní ložnici, dva dětské pokoje, kuchyňské zázemí s jídelnou a koupelnu s toaletou.

TECHNICKÉ PARAMETRY:

Dům stojí na rovinatém pozemku, je z menší části podsklepený a s plochou střechou. Konstrukčně je dům postaven z cihelného zdiva tloušťky převážně 40 cm bez zateplení. Stropy jsou z keramických trámů a schodiště železobetonové. Okna jsou ve všech částech plastová s izolačním dvojsklem.

V místě stavby je úplná technická vybavenost – el. síť, kanalizace, vodovod i plynofikace. V celém domě je rozvedeno ústřední topení do plechových radiátorů ovládaných plynovým kotlem, umístěným v technické části rodinného domu. Ohřev vody je řešen elektrickým bojlerem. Elektroinstalace vedena hliníkovými vodiči, 230 a 400 V. Odpad je sveden do veřejné kanalizace. Voda odebírána z veřejného vodovodu.

Nemovitost je aktuálně před celkovou rekonstrukcí, kdy je stav nemovitosti převážně původní, ale v dobrém a uživatelem stavu, odpovídající stáří, provedení a údržbě. V posledních letech došlo k výměně plastových oken a výměně topného systému ve spojení s ohřevem vody.

LOKALITA:

Zajímavá je i poloha domu, která je vcelku strategická. Pouze 4 km od centra Bzence, 6 km od Veselí nad Moravou, 11 km od Strážnice, 16 km od Kyjova a 18 km od Uherského Hradiště. Pokud máte plné zuby města a přesto ho furt potřebujete mít po ruce, jste tu správně. A to v krásném prostředí okolní přírody, která je tu doslova nadosah. A co budete mít ještě na dosah? Např. vyhlášené Chateau Bzenec, které je od vaší nové nemovitosti vzdáleno pouze 500 metrů.

Každopádně, pokud vás zajímá hlavní občanská vybavenost, tak ta je ve městě Bzenec opravdu kompletní. Mateřská i základní škola, úřady, pošta, restaurace, kavárny, lékaři, lékárny, obchodní domy a nespočet sezónních vinařských akcí.

Pro více informací o této nemovitosti a pro sjednání osobní prohlídky jsme vám k dispozici na uvedených kontaktech.

Budu se těšit na osobní setkání, Michal Groulík a InStyle Real Estate

RODINNÝ DŮM V KRÁSNÉ LOKALITĚ


NENÁPADNÉ, ALE VELKORYSÉ RODINNÉ ZÁZEMÍ


VEŠKERÁ OBČANSKÁ VYBAVENOST V BLÍZKÉM OKOLÍ


DISPOZIČNÍ ŘEŠENÍ NEMOVITOSTIONLINE REZERVACE PROHLÍDKY NEMOVITOSTI

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci Vám potvrdíme e-mailem.


KONTAKTNÍ ÚDAJE REALITNÍ KANCELÁŘE

Jsme vám k dispozici pro jakékoliv doplňující dotazy.


InStyle Real Estate s.r.o.

IČ: 050 56 993, DIČ: CZ05056993

Zerzavice 2146, 686 01 Staré Město

Michal Groulík - jednatel společnosti

+420 604 924 103

instyle@reality-instyle.cz