K DISPOZICI

JEDINEČNÉ OBCHODNÍ A KANCELÁŘSKÉ PROSTORY OBCHODNÍ PASÁŽ SLUNCE - UHERSKÉ HRADIŠTĚ

EXKLUZIVNÍ NOVINKA V NAŠÍ NABÍDCE

PRONÁJEM OBCHODNÍCH A KANCELÁŘSKÝCH JEDNOTEK

PASÁŽ SLUNCE - UHERSKÉ HRADIŠTĚ


ZÁKLADNÍ INFORMACE O NABÍZENÉ NEMOVITOSTI:

Nabízíme k pronájmu moderní a jedinečné obchodní a kancelářské prostory, které se nacházejí v obchodní Pasáži Slunce, jenž je situována v přímém centru historické části města Uherského Hradiště.

Pasáž Slunce je velmi vyhledávaným místem, které nabízí nespočet obchodů i služeb a navštíví jej více než 10 000 osob měsíčně. Součástí Pasáže jsou nejen obchodní či kancelářské prostory, ale rovněž lékaři, služby, fitness, kavárna, restaurace i hotel.

OBCHODNÍ PROSTOR 1.49:

Nebytová jednotka 1.49 se nachází v přízemí Pasáže Slunce, nabízí obchodní plochu 35,90 m2 a je určena především pro obchodní služby.

Měsíční nájemné po dobu prvních tří měsíců činí 5.500,- Kč. Po uplynutí tří měsíců bude činit měsíční nájemné částku ve výši základního nájmu a to 11.000,- Kč.

Uvedené nájemné je bez energií a služeb, které činí zálohově částku ve výši 9.515,- Kč vč. DPH, přičemž tyto služby obsahují zálohy na elektrickou energii, ostrahu, dodávku tepla, úklid, vodu a likvidaci odpadu.

Prostor bude k nachystaný k užívání dle osobní domluvy s majitelem objektu.

KANCELÁŘSKÝ PROSTOR 3.70:

Kancelářské prostory se nachází ve 3.NP (podkroví) Pasáže Slunce a nabízí celkovou plochu 159,4 m2, které tvoří 3 nadstandardní kanceláře/jednací místnosti, samostatné WC pro ženy i muže, vlastní kuchyňku, prostornou vstupní halu a soukromou venkovní terasu.

Prostory nabízí využití v řadě možností a to od kanceláří, cell centra či skladových možností.

Měsíční nájemné po dobu prvních tří měsíců činí 5.000,- Kč. Po uplynutí tří měsíců bude činit měsíční nájemné částku ve výši základního nájmu a to 10.000,- Kč.

Uvedené nájemné je bez energií a služeb, které činí zálohově částku ve výši 16.000,- Kč vč. DPH, přičemž tyto služby obsahují zálohy na elektrickou energii, ostrahu, dodávku tepla, úklid, vodu a likvidaci odpadu.

Kanceláře jsou nachystány k užívání od 1.3.2024.

VYBAVENÍ JEDNOTEK A PASÁŽE:

Každý prostor je vybaven klimatizací, podlahovou krytinu i částečným interiérovým vybavením. Majitelé objektu rovněž nabízí možnost individuálních požadavků, které jsou při dlouhodobém závazku schopni financovat společně s nájemcem.

Pasáž Slunce a jednotlivé obchody nabízí pro své klienty možnost využití schodiště i komfortního výtahu či eskalátoru, ale také veřejných toalet a nespočet dalšího. Zároveň má každý nájemce možnost umístit osobní reklamu u vstupu do Pasáže vč. pravidelné prezentace na oficiálním webu či sociálních sítí Pasáže.

Pro více informací jsme vám k dispozici na uvedených kontaktech.

Vřele doporučuji prohlídku a budu se těšit na setkání, Michal Groulík a InStyle Real Estate s.r.o.

OBCHODNÍ PROSTOR 1.49 V PŘÍZEMÍ PASÁŽE


KANCELÁŘSKÉ PROSTORY 3.70 VE 3. PODLAŽÍ PASÁŽE


PASÁŽ SLUNCE, KRÁSNÁ ZVENKU I UVNITŘ


HISTORICKÉ CENTRUM UHERSKÉHO HRADIŠTĚ


ONLINE REZERVACE PROHLÍDKY

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci Vám potvrdíme e-mailem.


KONTAKTNÍ ÚDAJE KANCELÁŘE

Jsme vám k dispozici na níže uvedených kontaktech.


InStyle Real Estate s.r.o.

Zerzavice 2146, Staré Město

IČ: 050 56 993, DIČ: CZ05056993

+420 604 924 103

instyle@reality-instyle.cz