6.800.000,- Kč vč. kompletního servisu

EXKLUZIVNÍ NOVINKA V NAŠÍ NABÍDCE

PRODEJ ŘADOVÉHO RODINNÉHO DOMU O DISPOZICI 7+1

NA HRANIČKÁCH - UHERSKÉ HRADIŠTĚ - MAŘATICE


ZÁKLADNÍ INFORMACE O NABÍZENÉ NEMOVITOSTI:

Láká vás bydlení v nejoblíbenější části Uherského Hradiště? Tak možná právě na vás čeká tento řadový rodinný dům v městské části Mařatice.

Celková užitná plocha tohoto třípodlažního rodinného domu, včetně suterénu, garáže pro jeden osobní automobil a teras činí komfortních 280 m2. Rodinný dům má kromě parkovací kapacity v garáži rovněž možnost parkovat až 2 dva osobní vozy přímo před domem.

Aktuálně je nemovitost řešena jako 7+1, ale již od své výstavby v roce 1976 plnila funkci dvou samostatných bytových jednotek o dispozici 3+1, kdy se každá jednotka rozléhala na celém svém podlaží. Nemovitost tak můžete využít i pro vícegenerační bydlení, rozdělit ji na samostatné bytové jednotky či spojit bydlení s podnikáním. Rodinný dům je postaven na menším pozemku o celkové rozloze 326 m2 a čeká vás na něm spousty zeleně a ovocných stromů.

První podzemní podlaží o celkové ploše 85,8 m2 tvoří garáž, prádelna, sušárna, technická místnost a několik dalších skladových místností pro uložení osobní věcí.

První obytné patro o celkové ploše 84,4 m2 tvoří schodiště, prostorná vstupní hala, obývací pokoj s krbem na tuhá paliva a vstupem na terasu, samostatné kuchyňské zázemí, nadstandardní jídelna se vstupem na terasu s výhledem do zahrady, ložnice, koupelna s vanou a samostatná toaleta.

Druhé patro navazuje stavebně i svým dispozičním řešením na patro spodní. Na tomto patře se tedy rovněž nachází prostorná vstupní hala, obývací pokoj se vstupem na terasu, dále pak koupelna s vanou, samostatná toaleta a tři pokoje s výhledem do zahrady, přičemž jeden z pokojů nahradil bývalé kuchyňské zázemí.


TECHNICKÉ PARAMETRY:

V místě stavby je úplná technická vybavenost - el. síť, kanalizace, vodovod, plynofikace, internet, přičemž nemovitost nabízí napojení na veškeré zmíněné sítě. Vytápění nemovitosti i obsluhuje plynový kotel VIADRUS z roku 2014. Ohřev vody zajišťuje plynový bojler.

Dům je postaven z cihelného zdiva. Okna a dveře v obvodových stěnách jsou plastová s izolačním dvojsklem. Stropní konstrukce domu je ve všech patrech betonová. Střešní konstrukce je tvořena dřevěným krovem s plechovou krytinou.

Ačkoliv je nemovitost učena k celkové rekonstrukci, krásnou a moderní přestavbou může vzniknout neuvěřitelné místo pro rodinné zázemí.

NEMOVITOST O CELKOVÉ PODLAHOVÉ PLOŠE 255 M2


VIZUÁLNÍ NÁVRHY MOŽNÉ PŘESTAVBY


AKTUÁLNÍ DISPOZIČNÍ ŘEŠENÍ NEMOVITOSTI


Suterén:


1. Nadzemní podlaží:


2. Nadzemní podlaží:

VEŠKERÁ OBČANSKÁ VYBAVENOST V BLÍZKÉM OKOLÍ


Veškerá občanská vybavenost je velmi silným benefitem celé nemovitosti. Uherské Hradiště je jí vyhlášenou. Ve městě je dostatečná kapacita ve všech školských zařízeních. 

Za zmínku rozhodně stojí i pestrá nabídka nákupních možností či oblíbených kaváren a restaurací. Lokalita samozřejmě nabízí veškeré potřebné úřady, poštu, zdravotnická zařízení a jiné služby.

V těsné blízkosti rodinného domu je autobusová zastávka, odkud jezdí přímé MHD linky do centra města, které vás mohou dále směřovat z Uherského Hradiště na Zlín, Uherský Brod a další.


SPORTOVNÍ VYŽITÍ

Uherské Hradiště se může pyšnit svou nabídkou míst ke sportování. Ať už jde o vnitřní sportoviště, nebo ty venkovní.


V přímém okolí fotbalového stadionu 1.FC Slovácko, najdete moderní aquapark, zimní stadion, běžeckou trať nebo tenisové či beachové kurty. Město je dále doslova poseto fitness centry.

OBJEVUJTE KRÁSY MĚSTA

Uherské Hradiště vás nikdy nepřestane bavit.

Jestli se něčeho v Uherském Hradišti nemusíte bát, pak je to stereotyp. Město nabízí fůru možností, jak kvalitně trávit volný čas.

A nebyly bychom na Slovácku, kdyby město nenabízelo dobré jídlo a pití. Restaurací, vináren a pivnic je zde nespočet.


ONLINE REZERVACE PROHLÍDKY

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci Vám potvrdíme e-mailem.


KONTAKTNÍ ÚDAJE KANCELÁŘE

Jsme vám k dispozici pro jakékoliv doplňující dotazy.


InStyle Real Estate s.r.o.

Zerzavice 2146, 686 01 Staré Město

Michal Groulík - jednatel

+420 604 924 103

instyle@reality-instyle.cz

www.reality-instyle.cz