Relax Park Třeboň II - Vysoký standard v základní ceně

26.08.2020

Při stavbě projektů jako je například RELAX PARK TŘEBOŇ, si jejich autoři v průběhu stavby kladou mnoho cílů. Dodržení termínů, vyprodání projektu, bezproblémová povolení. Některé cíle jsou snadno dosažitelné, jiné hůře. A některé se splní hned, jiné jsou zase dlouhodobé. Pro nás je tímto dlouhodobým cílem, a taky jedním z nejdůležitějších, spokojený klient. Od začátku až do konce. A právě k jeho dlouhodobé spokojenosti je nezbytné kvalitní vybavení každého bytu. Takové, které bude zároveň kvalitní, praktické a moderní. Ne teď, ne aktuálně, ale navždy. A protože se na projekt díváme jako na celek a ne jako na jednotlivé byty, dodáváme toto vybavení jako standart zahrnutý v kupní ceně do každého z nich.

Relax Park Třeboň nabídne originální investiční apartmány v jednom vila domu v klidné a vyhledávané lokalitě lázeňského města Třeboně a to v přímém sousedství populárních lázní Aurora. Vila dům nabídne 24 apartmánů o prostorných a dispozičně zajímavých bytů 1+kk a 2+kk. Autorem projektu je tým architektů a projektantů ze společnosti GG ARCHICO. Developerem je společnost, TŘEBOŇ DEVELOPMENT, která má za sebou několik úspěšných projektů vč. realizace projektu Relax Park Třeboň I., který nabídl 77 apartmánů.

Všechny apartmány mají vlastní lodžii, terasu nebo předzahrádku. Samozřejmostí je vysoký standard vybavení jednotlivých apartmánů, do kterého patří například velkoformátová okna, vinylové podlahy, velkoformátové obklady a dlažby, klimatizační jednotka, příprava pro předokenní elektrické žaluzie a další. Parkovací kapacity jsou zajištěny formou vyhrazených parkovacích stání určených ke každému apartmánu. Pro větší bezpečnost bude celý areál oplocený a bude mít vlastní správu.

Všechny zařizovací předměty v koupelnách a na WC nesou názvy vyhlášených značek. Veškeré apartmány jsou vybaveny prosklenými sprchovými kouty, moderním nábytkem, bateriemi, podlahovým topením s doplněním o otopné žebříky, umyvadla posazena na moderních dřevěných deskách. Samozřejmostí jsou zmíněné velkoformátové dlažby a obklady.

Prostorné předzahrádky s možností výsadby okrasných květin, včetně keřů a stromů, vám nabídnou rozšíření vašeho obytného prostoru o krásné posezení venku. Jsou propojeny uzamykatelnou brankou s okolními společnými venkovními prostory budovaného areálu. Z vrchních pater vila domu si můžete užívat krásné výhledy do okolní volné přírody.

Naše apartmány jsou určeny především pro investiční a rekreační účely. Z investičního hlediska vám dokážeme nabídnout kompletní ubytovací servis, který zahrnuje veškeré služby související se správou, obsazováním apartmánů a jejich provozem (od získání hosta, přes vyřízení rezervace, předání apartmánu a jeho následné převzetí, služby recepce, výměnu lůžkovin, ručníků a hygienických potřeb až po celkový úklid apartmánu). To vše a ještě mnohem více za vás zajistí specializovaná firma, která v tomto areálu působí více než 5 let. Při tom všem však nepřijdete ani o možnost využívat apartmán pro sebe, vaši rodinu či přátele.

Komplex Relax Park Třeboň je situován na západním okraji města Třeboně hned u lázeňského parku Lázní Aurora, který přímo vybízí ke strávení dnů relaxace a odpočinku. Součástí lázní jsou mimo jiné i plavecký bazén se slanou vodou, aqua centrum, saunový svět a řada dalších možností odpočinku i sportovního vyžití. Milovníci sportu, regenerace a dobrého jídla si zde najdou dostatek osobního zalíbení. Rychlý nájezd na cyklo trasy, několik bowlingových heren, fitness centra, minigolf, tenisové kurty, aqua centrum a řada dalších atrakcí. Díky své poloze vám Třeboň nabízí rychlou dostupnost mezi blízká turistická a atraktivní místa, mezi která patří Český Krumlov, České Budějovice, Jindřichův Hradec či Hluboká nad Vltavou. Pokud se budete chtít vydat ještě dál, můžete poznat krásy Lipna a milovníci lesů a hor ocení blízké Novohradské hory i celou Šumavu.

Michal Groulík

výhradní prodejce projektu

www.relaxparktrebon.cz