Prvních pět let naší práce - InStyle Real Estate

25.05.2020

PRVNÍCH PĚT LET ZA MNOU

ZA TU DOBU SE ZMĚNILO NESPOČET VĚCÍ, ALE MOTIVACE, NADŠENÍ A CHUŤ DO PRÁCE ZŮSTÁVAJÍ POŘÁD STEJNÉ!


Na začátku bylo hlavním cílem, dělat si vše po svém, dnes je mým cílem dělat vše co nejkvalitněji.

Před 5 lety skončila jedna z etap mého života a bylo nezbytné chopit se něčeho nového. Konec sportovní kariéry a začátek kariéry v realitách bez jakýchkoliv zkušeností, ale zato s pořádnou porcí odvahy, pokorou a zdravým respektem.

Začátky nebyly jednoduché, tak jako v žádném podnikání, ale věřil jsem, že cesta, kterou jsem si zvolil je ta správná. Netrvalo dlouho a víra se proměnila v jistotu. Když totiž vidíte první úspěšné výsledky a spokojené klienty, tak po té cestě najednou opatrně nenašlapujete, ale z ničeho nic běžíte na plný plyn.

Pod naší značkou InStyle Real Estate se za toto období pěti let podařilo pomoci klientům u více než sta obchodů a realitních zprostředkování. Pro někoho to muže být malé číslo, pro někoho zase velké. Pro mě je zásadní, že za ním stojí nadmíru spokojení klienti. Ani jeden z případů za celou dobu neprošel krizí, právním problémem, ani žádným jiným poškozením, které by se mělo obrátit v neprospěch prodávajících, kupujících, pronajímatelů nebo nájemců. Dodržení kvality našich služeb a individuální lidský přístup je totiž nezbytný pro jakoukoliv navázanou spolupráci a tyto výsledky jsou pro mě víc, než cokoliv jiného.

Za těch uplynulých pět let se nám také povedlo navázat několik úspěšných spoluprací, které naše výsledky posouvají ještě dál.Za zmínku určitě stojí kooperace při prodeji lázeňských apartmánů v okouzlující Třeboni. Jejich výstavba je aktuálně v plném proudu a já doufám, že spolupráci zakončíme vyprodáním celého projektu. Jsem taky nesmírně rád, že našim partnerem je i prodejna luxusního nábytku Casa Mia Collection, díky které můžeme nabízené nemovitosti vybavit podle nejnovějších trendů a kvalitními a originálními kousky.

Věřím, že kvalita naší práce je ten hlavní důvod, proč si právě naši kancelář pro zprostředkování služeb vybíráte a já vám můžu slíbit, že se stále budeme zlepšovat a posouvat dál, protože dokud jsou cíle a možnosti, tak není nic, co by nám ve splnění tohoto slibu zabránilo.

Na závěr bych chtěl poděkovat všem kolegům za spolupráci a skvělé výkony ale především všem našim klientům za jejich bezmeznou důvěru, když nám do rukou svěřují své domovy.

Přeji krásný víkend, Michal.