Privátní web - Efektivní nástroj pro prodej vaší nemovitosti

15.10.2020

UCELENOST A PŘEHLEDNÉ INFORMACE MÍSTO ZMATKU A ZBYTEČNOSTÍ

Realitní portály a inzertní weby všeobecně vybízí k prohlédnutí co největšího počtu nemovitostních nabídek. Zákazníci tak často ztratí pozornost dřív, než narazí na takovou, která by pro ně byla zajímavá. V takovém případě není spokojený ani potencionální kupec ani prodávající nemovitosti. Tu totiž spíše na webu plném různých nemovitostí člověk přehlédne, než aby ho upoutala.

Pokud má nemovitost ovšem vlastní web, dodáte jí tak punc jedinečnosti a sto procentní pozornost.

Běžné realitní servery nám neumožňují umístit všechny důležité informace a materiály o nemovitosti, protože nedisponují dostatečným úložným prostorem. Dozvíte se tam tak jen část toho, co, byste vědět měli a chtěli. Na individuálně připravovaných webech je dostatek prostoru pro vložení velikého množství fotografií v maximálním rozlišení, virtuálních prohlídek, videoprohlídek a stavební dokumentace. My k nim ještě přidáváme i další potřebné dokumenty jakými jsou např. územní plán, prohlášení vlastníka budovy, průkaz energetické náročnosti, inspekční zpráva nebo technické parametry stavby.
Kromě toho, že na privátním webu máte toto všechno k dispozici, jde navíc i o přehlednost. Všechno má své místo a kategorii, takže se snadno vyznáte v tom, který dokument k čemu patří.

Nejde ale jen o komplexní informace a přehlednost, to je spíše jen něco navíc. Zásadním benefitem těchto internetových stránek je především to, že díky jejich individualitě můžeme snáze zacílit okruh potencionálních klientů při propagaci.
Dnes už nám jednotlivé reklamní kanály umožňují cílit na zákazníky na základě věku, povolání nebo dokonce rodinného stavu.
Je jasné, že nemovitost o dispozici 1kk nebude zajímat pětičlennou rodinu a dvoupodlažní rodinný dům, zase mladou studentku. V případě, že jsou obě tyto nemovitosti na stejných stránkách, ale jen těžko zařídíme to, aby se objevovali opravdu jen těm, kterým by o ně mohli mít zájem. Když ale pro každou z nich vytvoříme své webové stránky, máme vyhráno. Pro každou nemovitost uděláme reklamní kampaň na míru a věřte, že se klienti jen pohrnou.

Pokud realitní kancelář, se kterou právě spolupracujete, nic takového pro jejich svěřené nemovitosti nedělá, tak věřte tomu, že svým zákazníkům neposkytuje maximum.
Opravdu to není zbytečné. Zbytečné naopak je, nevyužít všechny dostupné možnosti a připravit tak zákazníky o čas a dokonce i peníze.

Naše kancelář tuto službu samozřejmě poskytuje a tvorba takových webů nás navíc neskutečně baví. Sami se můžete podívat na to, jak některé z nich vypadají.


Malá ukázka nejzajímavějších webů, které jsme vytvořili pro naše klienty.

www.dumpodoli.cz

Prodej nadstandardně zrekonstruovaného rodinného domu v Podolí u Uherského Hradiště. Práce na tomto webu nás neskutečně bavila, jelikož se jedná o skvěle připravenou nemovitost, kterou jsme dokonale nafotili a poté si vyhráli s obsahovou formou.


www.bytnadlouhe.cz

Prodej podkrovního bytu v centru Uherského Hradiště. Komfortní a rodinná bytová jednotka o dispozici 3+KK s vlastní garáží v budově, která přímo navazuji na historickou část našeho města.


www.dumnasalasi.cz

Prodej nově zrekonstruovaného rodinného domu v rekreační oblasti Salaš u Velehradu. Rekonstrukcí nemovitosti se docílilo vybudování nového apartmánového domu se 2 bytovými jednotkami, které slouží k investičním účelům.


www.dumstaremesto.cz

Prodej krásně zrekonstruovaného rodinného domu v širším centru Starého Města u Uherského Hradiště. Tento dům jsme nabízeli jako jedinečnou nemovitost, která se na našem trhu dlouho neobjevila a z mého pohledu i dlouho neobjeví.


www.vlcnov1272.cz

Prodej novostavby rodinného domu v nové lokalitě obce Vlčnov, která se nachází pár minut od Uherského Brodu. Komfortní novostavba, která si zasloužila kvalitní propagaci, jelikož její nabídková cena nebyla nejnižší a my tak museli zacílit na privátní klientelu.


www.trebonapartment.cz

Prodej komfortního apartmánu o dispozici 3+KK v Relax Parku Třeboň. Krásný rekreační apartmán, který slouží převážně k investičním účelům, ale nabízel možnost individuálního rodinného bydlení.


www.relaxparktrebon.cz

Prodej 24 moderních apartmánů v lázeňském městě Třeboni. Projekt II. etapy navazuje na úspěšnou realizaci z roku 2009-2011 ve které vzniklo 77 apartmánů určených, jak trvalému bydlení tak k rekreaci.


www.inopark.cz

Unikátní projekt výstavby administrativní budovy ve Starém Městě u Uherského Hradiště. Podnikatelský inkubátor, který nabízí 25 moderních kanceláří, které jsou určené k dalšímu pronajímání. Zároveň pro tuto budovu děláme kompletní správu a facility management.


www.greenhills.cz

Prodej souboru 25 pozemků s následnou výstavbou atypických rodinných domů v lokalitě Králův Dvůr - Zahořany. Bylo nám ctí být součástí prodeje několika pozemků v této krásné lokalitě v blízké dostupnosti hlavního města Prahy.


LÍBÍ SE VÁM NAŠE WEBY? 

RÁDI UDĚLÁME WEB NA MÍRU I VAŠÍ NEMOVITOSTI. STAČÍ SE NÁM OZVAT.