Rekreační obec Salaš - Klidné údolí Chřibů

05.12.2020

Představte si, že máte dva naprosto totožné domy. Žádný rozdíl v nich není, ale přesto se liší jejich cena. Čím to může být?

Odpovědí je lokalita.

Tak, jak je pro jednoho prioritní dostupnost v centru města, pro jiného je tím klid, prostor a bezpečí.
Každé místo má své pro a proti, u některých ta pozitiva ale převažují a to se taky odráží na jejich atraktivitě. Jedním z těchto míst je i obec Salaš, rekreační oblast s 350 stálými obyvateli, kde poptávka po nemovitostech výrazně převyšuje její nabídku.

Díky své poloze je Salaš vyhledávanou turistickou lokalitou. Právě tady se protíná hned několik turistických tras, které vedou například na Hrad Buchlov, na poutní místo Velehrad a nedaleký archeo skanzen Modrá nebo na Bunč a dále na rozhlednu Brdo. Mimo to je i přímo na Salaši mnoho zajímavých míst a taky je to jen necelých 15 km do Uherského Hradiště.

Velmi málo dotčená příroda vás sem přiláká jak v létě, tak i v zimě, kdy se můžete projet touto krajinou hned na několika běžkařských trasách.

Salaš je jednoduše místo, které má co nabídnout a kde najdete klid.

Nemovitost, která vám bude vydělávat

Trend ubytovávání se mimo hotelové komplexy neustále roste a nic nenasvědčuje tomu, že by se měl jakkoliv měnit.

Víkendové a několikadenní pobyty rodin a rekreantů generují mnohem vyšší příjmy z pronájmu než ty, kdy nemovitost pronajímáte ke stabilnímu bydlení jednotlivci.

Konkrétně v obci Salaš není o zájemce po tomto druhu ubytování žádná nouze.

I tuto nemovitost současný majitel po celou dobu využíval ke krátkodobým pronájmům rekreantům a zájem o ubytování byl vysoký.

V případě, že byste o nemovitost měli zájem a chtěli ji dál využívat stejným způsobem, bude to pro vás o to jednodušší, protože se vyhnete zdlouhavému hledání nových klientů a zviditelňování na trhu. Klienti o tomto ubytování už vědí z předchozích sezón, ztrátového období se tak nemusíte obávat.

Díky rozdělení nemovitosti na dvě bytové jednotky je to skvělá příležitost i pro vlastní užívání. Ideální řešení pro velkou rodinu, nebo pro více rodin, které hledají společné útočiště.

Nedávná rekonstrukce, stoprocentní využití prostoru

Rodinný dům nabízí dvě obytná podlaží, která jsou oddělena samostatný venkovním schodištěm. V každém podlaží se nachází kompletně vybavený apartmán o dispozičním řešení 2+KK, přičemž přízemní nabízí užitnou plochu 50,64 m2 a apartmán v patře nabízí užitnou plochu 56, 68 m2.

Každý z apartmánů nabízí prostornou vstupní halu, koupelnu se sprchován koutem, samostatnou toaletu, nadstandardní obývací pokoj s kompletně vybavenou kuchyňskou linkou, hlavní ložnici, klimatizační jednotky a kompletní vnitřní vybavení. U přízemního apartmánu je nachystaná kompletní příprava pro připojení vlastního krbu, který apartmánu dodá další příjemné kouzlo. Příslušenstvím domu jsou dvě vyhrazená parkovací stání a venkovní zastřešená dřevěná terasa s posezením.

Ať už máte jakékoliv otázky k této nemovitosti, tak mě neváhejte kontaktovat

Michal Groulík - InStyle Real Estate s.r.o.

+420 604 924 103

groulik@reality-instyle.cz

www.dumnasalasi.cz

Zerzavice 2146, 686 01 Staré Město


GALERIE NEMOVITOSTI

APARTMÁN 1


APARTMÁN 2


APARTMÁNOVÝ DŮM


OBJEVUJTE KRÁSY SALAŠE