KVALITNÍ PREZENTACE PRODÁ ČI PRONAJME VAŠÍ NEMOVITOST O 20% DRÁŽ A O 30% RYCHLEJI

29.06.2020

Precizní příprava a fotografie nemovitosti jsou jedním z hlavních aspektů úspěšné prezentace. Ať už si to uvědomujeme nebo ne, tak právě estetický dojem výrazně ovlivňuje náš výběr. Vždyť v dnešní době není nic divného na tom, že restauraci vybíráme na základě fotografií jejich jídel na sociálních sítích. A když tolik záleží na vzhledu večeře, jak potom musí vypadat fotografie věcí, za které lidé mají zaplatit miliony? Odpověď je jednoznačná - dokonale, žádná jiná možnost by v realitním světě být neměla, a dokonalá prezentace je mimo jiné to, co se vám při každé prezentaci snažíme nabídnout i my.

Dnes prakticky každý vyhledává nové nemovitosti na internetu, zájemci při prohlížení realitních serverů, Facebooku nebo Instagramu tráví přibližně 60-70% času prohlížením obrázků a jenom 20-30% čtením detailů dané nemovitosti. Ale při nekvalitních a nezajímavých fotografiích objektu, těchto dvacet, třicet procent, klesá doslova na nulu. Pokud nemovitost nezaujme na první pohled, můžete se být jistí, že se u jejího popisu nikdo nezastaví ani na vteřinu.

Špatné fotografie a jejich prezentace odsoudí vaší nemovitost k nízkému zájmu, bude dlouhé měsíce viset na realitních serverech a nakonec budete jako majitelé donuceni ke snížení kupní ceny. Ačkoliv se jedná o velice hezkou nemovitost, zájemci ji tak na základě nevhodných fotografií nemusí vnímat a nebudou mít zájem ji osobně navštívit. 
Našim cílem je, aby tohle žádného z našich klientů nepotkalo. Snažíme se prodávat v co nejkratším časovém horizontu a za co nejvyšší možnou cenou. A jsem velmi rád, že můžu říct, že se nám to daří.

A daří se nám to hlavně proto, že právě prezentaci všech prostorů v naší nabídce, věnujeme velkou pozornost.
Díky prodejně CASA MIA COLLECTION jsme schopní vybavit prázdný prostor vhodnými a stylovými doplňky, které dokonale zapadnou do konceptu nemovitosti a výsledné fotografie okamžitě klienty osloví.
Stejně šikovně zvládneme doplnit i zařízené prostory o vkusné a moderní drobnosti, kterými zvýrazníme potenciál nemovitosti a zároveň ji oprostíme od osobního vybavení a stylu předchozích majitelů, který nemusí potencionálním kupcům vyhovovat. 
Za co jsme ale především rádi je fakt, že takto zpracovaná prezentace nabízených prostor není jen iluze a práce s nesehnatelným zbožím z magazínů.
Veškeré kousky, které totiž pro prezentaci použijeme, najdete v prodejně v Nádražní ulici v Uherském Hradišti, což v našem případě, kdy vystupujeme na trhu především tohoto města a blízkého okolí, znamená dokonalou dostupnost. 
Ať už jde o kupující samotné nemovitosti, kteří by si ji rádi zařídili tak, jak ji viděli v prezentaci, nebo o ostatní, kteří na nabídku narazí a uznají, že by se jim stejné, nebo podobné vybavení hodilo i do jejich bydlení, v obou případech stačí jen přijít do prodejny a konkrétní kousky jsou k dispozici.
Jednoduše takovou prezentací nemystifikujeme kupující, kterým bychom nabízeli nemovitost tak, jak ve skutečnosti nevypadá, ale ukazujeme jim ji v lepším světle s možností, mít ji takovou během jednoho dne.

Doufám, že se vám fotografie a celá naše práce líbí alespoň tak, jak se líbí nám a pokud vás nějaký z kousků zaujme, tak se na něj neváhejte přijít podívat přímo do obchodu:

Lucie Kopuletá

Casa Mia collection s.r.o. - Tvůrci atmosféry

Nádražní 24

686 01 Uherské Hradiště

uh@casamia.cz

+420 702 239 710

+420 577 121 416

www.casamia.cz