HOME STAGING - PŘÍPRAVA NEMOVITOSTI K PRODEJI

06.06.2020

Věřím, že v dnešní době, kdy je realitní trh doslova přehlcený makléři, není jednoduché vybrat si pro své potřeby toho správného. Jak to vlastně poznáte? Co všechno by pro vás měl vůbec realitní makléř udělat? Já vám řeknu jedno, tato práce už rozhodně není jen o tom prodat nebo pronajmout. Kvalitní práce realitního makléře je především o tom, že vám zajistí rychlý, bezstarostný a nekomplikovaný prodej vaší nemovitosti.

Tomuto průběhu spolupráce samozřejmě přispívají kvalitní fotografie prostorů, správné zajištění inzerce a profesionální přístup při prohlídkách s potencionálními kupujícími. Ale věřte mi, že se dá udělat mnohem víc.

Jednou z dalších služeb, která může výrazně pomoci při prodeji jakékoliv nemovitosti je HOME STAGING. Ten by dnes měl být neodmyslitelnou součástí kvalitní prezentace nemovitosti, aby se potencionální kupující i v cizím prostoru cítil velmi dobře.

Jeho cílem je ukázat klientům potenciál nemovitosti a představit ji v tom nejlepším světle.

Pro mnohé z nás není jednoduché si mezi bílými zdmi v prázdném bytě představit vysněný útulný domov a to je mnohdy důvod, proč prodej nemovitosti trvá déle a musí dojít k více prohlídkám. Stejně škodlivým elementem může být i to, když je nemovitost plná vybavení předchozích majitelů nebo nájemců a zájemce se v ní necítí dobře, protože to jednoduše není jeho styl.

Tajemství úspěchu spočívá v tom najít balanc mezi vkusným a moderním vybavením a dostatečným prostorem pro fantazii kupujícího. Může se zdát, že se přeci nikdy nemůžeme trefit do vkusu všech, o to tady ani v podstatě nejde. U home stagingu je totiž důležité udělat prostor neutrální. Odstranit rušivé elementy - i když vy už jste si možná na skříňku v rohu obývacího pokoje zvykly, i přes to, že do interiéru tak úplně nezapadá, pro cizího člověka to ale může znamenat velkou překážku při rozhodování.

Podtrhnout výhody prostoru - každé místo má své plusy a mínusy a v tomto případě se při home stagingu budeme snažit všechny klady zdůraznit. Stačí vhodně zakomponovaná lampa v útulném koutu a kupující už si v hlavě představí, jak si v pohodlném křesle právě na tomto místě čte svou oblíbenou knihu.

Nebojte se svěřit do rukou odborníků, díky kterým dostanete za svou nemovitost víc, než jste před jejím prodejem vůbec doufali. Na čištění komínu si přece taky voláte kominíka a nepouštíte se do toho sami :-)

Home staging je na realitním trhu relativně nová činnost a o to víc jsem rád, že i já, jako jeden z mála, vám přesně toto můžu nabídnout ve Zlínském kraji. Díky spolupráci s uherskohradišťskou prodejnou CASA MIA COLLECTION, která nabízí luxusní bytové doplňky a originální nábytek, vám od teď budeme prezentovat všechny nemovitosti v novém kabátu - stylovém a moderním.

Pro prodávající to neznamená jenom samotné urychlení prodeje, ale ve většině případů samozřejmě i vyšší profitabilitu. Velký benefit tím přinášíme i potencionálním kupujícím nebo nájemcům. Díky tomu, že v nemovitostech budou použity doplňky, které jsou běžně k dostání v blízkosti nabízené nemovitosti, znamená to snadnou dostupnost v případě, že si vlastní bydlení budete chtít ponechat ve stejném stylu. Ať už vás zaujme jakýkoliv kousek, stačí si pro něj jenom přijít do Nádražní ulice v Uherském Hradišti.

Tam najdete všechno, co z vašeho domu udělá originální a pohodlný domov. Na jednom místě objevíte vše potřebné ke stolování, bytové a koupelnové doplňky, textil a kosmetiku a mimo jiné i nábytek. Samozřejmostí je odborná rada a pomoc zkušené designérky, kterou v prodejně denně zastihnete.

S rostoucími cenami roste ruku v ruce i náročnost a požadavky klientů a my se snažíme ve všech ohledech vždy vyhovět oběma stranám a udržovat, ne lokální, ale mezinárodní standart služeb poskytovaný v realitách.

Lucie Kopuletá

Casa Mia collection s.r.o. - Tvůrci atmosféry

Nádražní 24

686 01 Uherské Hradiště

www.casamia.cz

uh@casamia.cz

+420 702 239 710

+420 577 121 416