K DISPOZICI

2.890.000,- KČ VČ. VEŠKERÝCH PRÁVNÍCH        A REALITNÍCH SLUŽEB

EXKLUZIVNÍ NOVINKA V NAŠÍ NABÍDCE

PRODEJ BYTOVÉ JEDNOTKY 3+1 V PŮVODNÍM STAVU

TŘ. MARŠÁLA MALINOVSKÉHO 941 - UHERSKÉ HRADIŠTĚ


ZÁKLADNÍ INFORMACE O NABÍZENÉ NEMOVITOSTI:

Poohlížíte se po volné nemovitosti určené ke kompletní rekonstrukci nedaleko centra Uherského Hradiště? Tak možná právě na vás čeká tato nabídka prodeje bytové jednotky v osobním vlastnictví na ulici Tř. Maršála Malinovského, která nabízí přímý a krásný výhled na celé město i proslulý hrad Buchlov.

Bytová jednotka o dispozici 3+1 a obytné ploše téměř 60 m2 nabízí komfortní dispozici, menší balkon i sklepní kóji v přízemí bytového domu. Především vám však tato nemovitost nabízí realizaci kompletní přestavby podle svých osobních představ, jelikož je v původním stavu.

Jednotka se nachází v 6.NP kompletně zreavitalizovaného panelového domu, ve kterém se obyvatelé nemusejí obávat žádných dalších investic, jelikož došlo k zateplení bytového domu, výměně vstupních dveří a oken pro společné části domu, byla udělána nová střecha, nový výtah, nové stoupací vedení a výmalba společných prostor.

VÝHODY:

Jedná se sice o starší byt, ale o to více nabízí možností. Například možnost, udělat si ho celý po svém. Díky celkové rekonstrukci, kterou tato jednotka vyžaduje, se vám nabízí příležitost, vytvořit si ze starého bytu svůj domov snů. 

A aby jste si budoucí vzhled bytu dokázaly lépe představit, jsou tu pro vás naše vizualizace. Ty samozřejmě dokážeme upravit přesně podle vašich preferencí a ty ve finále i realizovat. S rekonstrukcemi máme totiž bohaté zkušenosti a opravdu nás baví.

Další výhodou je, že nemovitost nemá žádné právní nedostaky, neváže se na ní zástavní právo, exekuce, věcné břemeno či jiné omezení a díky tomu je možné nemovitost bez problému zafinancovat z vlastních zdrojů, hypotečního úvěru či úvěru ze stavebního spoření.

LOKALITA:

Veškerá občanská vybavenost je velmi silným benefitem dané nemovitosti.

V okruhu pár minut pěší chůze máte k dispozici: centrum města, mateřskou, základní, střední i vysokou školu, obchodní dům Tesco, dětské hřiště a hlavní sportoviště města, kde jsou k dispozici tenisové kurty, beachová hřiště a koupaliště s víceúčelovými hřišti a nespočtem dalších možností aktivit.

Pro více informací jsme vám k dispozici na uvedených kontaktech.

Budu se těšit na prohlídce, Michal Groulík a InStyle Real Estate.

GALERIE INTERIÉRU


VIZUALIZACE MOŽNÉ PŘESTAVBY


DISPOZIČNÍ SCHÉMA NEMOVITOSTI


KOMFORTNÍ LOKALITA NEDALEKO CENTRA MĚSTA


ONLINE REZERVACE PROHLÍDKY

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci Vám potvrdíme e-mailem.


KONTAKTNÍ ÚDAJE KANCELÁŘE

Jsme vám k dispozici na níže uvedených kontaktech.


InStyle Real Estate s.r.o.

Zerzavice 2146, Staré Město

IČ: 050 56 993, DIČ: CZ05056993

+420 604 924 103

instyle@reality-instyle.cz