K DISPOZICI

4.190.000,- KČ VČ. VEŠKERÝCH PRÁVNÍCH        A REALITNÍCH SLUŽEB

EXKLUZIVNÍ NOVINKA V NAŠÍ NABÍDCE

PRODEJ INVESTIČNÍHO APARTMÁNU O DISPOZICI 1+KK

RELAX PARK TŘEBOŇ II. ETAPA


ZÁKLADNÍ INFORMACE O NABÍZENÉ NEMOVITOSTI:

Dovolujeme si vám nabídnout ke koupi exkluzivní a kompletně vybavený investiční apartmán o dispozici 1+kk, který je situován ve 3. podlaží apartmánového komplexu Relax Park Třeboň II. etapa. Objekt jehož kolaudace proběhla na jaře roku 2022 je situován v bezprostředním sousedství populárních Lázní Aurora a nabízí veškeré nejmodernější technologie.

Citlivě provedené dokončení apartmánu dalo vytvořit toto úžasné místo pro osobní rekreaci nebo populární krátkodobé vytěžování, které pro vás zajistíme prostřednictvím specializované firmy zaměřující se pouze na správu projektu Relax Park Třeboň. Cílem bylo vytvořit místo určené těm nejvyšším nárokům. Na ničem se nešetřilo. V tomto případě to platí dvojnásob. V apartmánu najdete opravdu vše, co budete potřebovat. Při výběru a zhotovení byl kladen důraz na kvalitní a nadčasové materiály.

Koupí této nemovitosti primárně investujete sami do sebe. Získáte unikátní nemovitost v perfektní lokalitě a uložíte tak bezpečně své finanční prostředky.

TECHNICKÉ PARAMETRY A VYBAVENÍ:

Apartmán je dispozičně řešen jako 1+kk s podlahovou plochou 32,40 m2. K apartmánu dále náleží lodžie o ploše 4,72 m2 situována na západní stranu s krásným výhledem do zeleně. K apartmánu náleží vyhrazené parkovací místo za cenu 290.000,- Kč, které se nachází pouhých 20 metrů od hlavního vstupu do objektu a je zabezpečeno parkovací zábranou. Za další 2 metry od hlavního vstupu jste pohodlně ve výtahu, který vás doveze přímo k apartmánu.

Pokud toužíte vlastnit nemovitost, která bude krásná, moderní, bude vás bavit a kde vám bude stačit přijít jen s taškou oblečení, jste tady správně. Kompletní vybavení je děláno na míru a zakomponováno tak, aby bylo jednotné v celém apartmánu.

Kuchyňská linka s vestavnými spotřebiči (lednice, myčka, dřez s baterií, indukční varná deska, digestoř, mikrovlnná trouba), manželská postel s matracemi, jídelní set, odpočinkové křeslo, klimatizační jednotka FUJITSU s inteligentním snímačem pro detekci otevřených dveří, elektrické podlahové topení, elektrické venkovní žaluzie, komoda s televizorem, vestavěné skříně na chodbě, pračka GORENJE, dekorace i doplňky a rovněž dálkové ovládání přístupu formou kliky SMART KEY.

PERFEKTNÍ LOKALITA:

Komplex je situován na západním okraji města Třeboně hned u parku Lázní Aurora, který přímo vybízí ke strávení dnů relaxace a odpočinku. Součástí Lázní Aurora jsou mimo jiné i plavecký bazén se slanou vodou, aqua centrum, saunový svět a řada dalších možností odpočinku i sportovního vyžití.

Milovníci sportu, regenerace a dobrého jídla si zde najdou dostatek osobního zalíbení. Rychlý nájezd na cyklo trasy, několik bowlingových heren, fitness centra, minigolf, tenisové kurty, aqua centrum a řada dalších atrakcí. V Třeboni je rovněž pestrá nabídka opravdu skvělých restaurací, které můžeme vřele doporučit.

Díky své poloze vám Třeboň nabízí rychlou dostupnost mezi blízká turistická a atraktivní místa, mezi která patří Český Krumlov, České Budějovice, Jindřichův Hradec či Hluboká nad Vltavou. Pokud se budete chtít vydat ještě dál, můžete poznat krásy Lipna a milovníci lesů a hor ocení blízké Novohradské hory i celou Šumavu.

Pro více informací o této nemovitosti a pro sjednání osobní prohlídky jsme vám k dispozici na níže uvedených kontaktech.

Budu se těšit na setkání, Michal Groulík a InStyle Real Estate

MODERNÍ INTERIÉR APARTMÁNU


JEDINEČNÝ APARTMÁNOVÝ KOMPLEX


KOMFORTNÍ LOKALITA U LÁZNÍ AURORAKRÁSNÁ TŘEBOŇ A OKOLÍ


ONLINE REZERVACE PROHLÍDKY

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci Vám potvrdíme e-mailem.


KONTAKTNÍ ÚDAJE KANCELÁŘE

Jsme vám k dispozici na níže uvedených kontaktech.


Michal Groulík, jednatel

InStyle Real Estate s.r.o.

Zerzavice 2146, Staré Město

IČ: 050 56 993

+420 604 924 103

instyle@reality-instyle.cz