13.000,-- Kč

NADSTANDARDNÍ BYTOVÁ JEDNOTKA O DISPOZICI 2+KK 


ZÁKLADNÍ INFORMACE O NABÍZENÉ NEMOVITOSTI:

Pronájem reprezentativní a nadstandardně vybavené bytové jednotky o dispozici 2+kk, nacházející se ve 2. NP prvního z bytových domů projektu Nové Štěpnice, který je situován v komfortní lokalitě nedaleko centra Uherského Hradiště. Byt s podlahovou plochou 52,5 m2 je dispozičně řešen prostornou vstupní chodbou, koupelnou s vanou, ložnicí a hlavním obývacím pokojem s plně vybaveným kuchyňským koutem. Z obývacího pokoje je vstup na komfortní krytou terasu o ploše necelých 15 m2.

VYBAVENÍ:

V celém bytě jsou použity nadstandardní materiály a vybavení, které je součástí a předmětem nájmu. Majitel nemovitosti jednotku vybavil kvalitními vestavnými skříněmi ve vstupní chodbě a ložnici, manželskou postelí vč. matrací a nočních stolků, koupelnovým zázemím vč. pračky a sušičky, koženou sedačkou, konferenčním stolkem, obývacím setem vč. TV, jídelním setem vč. židlí a plně vybavenou kuchyňskou linkou s vestavnými spotřebiči.

K bytu dále náleží zděný sklep, který se nachází v přízemí bytového domu. Parkování pro obyvatele domu je situováno v nejbližším okolí a to na veřejných plochám města Uherského Hradiště.

KOHO HLEDÁME A OD KDY?

Celý budoucí nájemní vztah a jeho podmínky jsou založeny na konkrétním a korektním jednání s vlastníkem nemovitosti.

Hledáme nájemníka, který bude k bytu přistupovat jako ke svému vlastnímu a bude chtít udržovat jeho současný stav.

Majitel bytu nabízí na oplátku přátelský přístup, férovost a ochotu pro jakékoliv jednání.

Jednotka je připravena k řádnému užívání od 1.10.2020.

PODMÍNKY:

Měsíční nájemné činí částku 13.000,- Kč.

Uvedené nájemné je bez energií, které činí 2.500-3.000,- Kč / měsíc. V celém domě jsou k dispozici televizní a internetové služby, přičemž tyto služby nejsou součástí nájemného či záloh na energie.

Prostředí a umístění bytového domu odpovídá požadavkům pro moderní a komfortní bydlení v blízké dostupnosti centru města. Okolí bytového domu disponuje veškerou občanskou vybaveností.

Vřele doporučuji prohlídku.

Michal Groulík

PŘÍJEMNÉ OKOLÍ S RYCHLOU DOSTUPNOSTÍ CENTRA UH


KOMFORTNÍ BYTOVÁ JEDNOTKA O DISPOZICI 2+KK


VEŠKERÁ OBČANSKÁ VYBAVENOST V BLÍZKÉM OKOLÍ


ONLINE REZERVACE PROHLÍDKY

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci Vám potvrdíme e-mailem.