Bydlení v přírodě
Sem vložte podnadpis

VILA GREEN HILLS 25


Krásný, moderní, nadčasový. Dům, který vám nabízíme započne na jaře roku 2019 svoji výstavbu v rozvíjející se ulici Borová v klidné části obce Zahořany u Berouna. Samotné místo má vlastní atmosféru, která je vytvořena přírodou v bezprostředním okolí rodinného domu a krásnými výhledy do ní.

Komfortní, prostorná, nízkoenergetická novostavba je ideální volbou pro rodiny, které preferují klidné a moderní bydlení v blízkosti volné přírody. Příjemná lokalita navazující na novou zástavbu vytváří výjimečné prostředí skýtající benefity, jako je vzdálenost měst Králův Dvůr, Beroun, Praha či Plzeň a bohaté možnosti volnočasového vyžití v příjemné klidné atmosféře kolem lesní a volné přírody. Důležitým benefitem celé nemovitosti je kompletní realizace až do těch nejmenších detailů.

Dům se rozléhá na pozemku o rozloze 792 m2 a nabízí dvě obytná podlaží, prostorné terasy v obou patrech o velkorysé zastavěnosti 302,9 m2.

Dispoziční řešení 5+kk nabízí | 4 ložnice | nadstandardní obývací pokoj s kuchyňským zázemím | 2 koupelny | 3 toalety | 4 šatny | 2 terasy | garáž pro 1 osobní automobil | technické místnosti s celkovou užitnou plochou neuvěřitelných 288,67 m2.

Kompletní provedení koupelen nabízíme ve spolupráci s koupelnovým a kuchyňským studiem SENESI. Dodávku podlah zajišťujeme ve spolupráci s výrobcem vysoce kvalitních vinylových, dřevěných a laminátových podlah QUICK-STEP. Dodávku dveří pro celý dům zajišťujeme ve spolupráci se studiem APOKORK. Ve spolupráci s českou společnosti IDOL SPAS vám v rámci klientských změn rádi vyprojektujeme, za dobrou cenu dodáme a v neposlední řadě zařídíme servis kvalitního bazénu a vířivky. Na rodinný dům bude možné uplatnit, do stanoveného termínu, klientské změny. Zájemci dokážeme na míru vytvořit cokoliv si bude na nemovitosti a v rámci nového domova přát.

Termín dokončení a kolaudace rodinného domu je plánována na začátek léta roku 2020. V průběhu roku 2019 v téže lokalitě započne výstavba dalších rodinných domů obdobného charakteru.

Neváhejte a zajistěte si více informací na vilaGreenHills25.cz nebo na níže uvedený kontaktní údajích. Budu se těšit na vaše dotazy.


Vizualizace domu


Galerie pozemku a okolí rodinného domu


Video-prezentace lokality


Zaujala vás tato nemovitosti? Neváhejte a ozvěte se nám.