12 500 00 Kč
Sem vložte podnadpis

VILA GREEN HILLS - VÁŠ NOVÝ DOMOV


Chcete se ráno vzbudit, udělat si kávu, dobrou snídani, vyjít na terasu a kochat se úžasným výhledem? Dům, který vám nabízíme aktuálně započal svoji výstavbu v rozvíjející se ulici Akátová v klidné části obce Králův Dvůr - Zahořany.

Samotné místo má vlastní atmosféru, která je vytvořena přírodou v bezprostředním okolí rodinného domu a krásnými výhledy do ní. 


Komfortní, nízkoenergetický rodinný dům je ideální volbou pro rodiny, které preferují klidné a moderní bydlení v blízkosti volné přírody. Příjemná lokalita navazující na novou zástavbu vytváří výjimečné prostředí skýtající benefity, jako je vzdálenost měst Králův Dvůr, Beroun, Praha či Plzeň a bohaté možnosti volnočasového vyžití v příjemné klidné atmosféře kolem lesní a volné přírody.

Dům je dispozičně řešený jako 5+kk se dvěma koupelnami, suterénem s podzemní garáží pro 2 osobní automobily, fitness a skladovými prostory. Podlahová plocha domu je 226 m², celková plocha pozemku činí 790 m², zastavěná plocha obytnou stavbou s garáží činí 239,4 m².

Kompletní provedení koupelen nabízíme ve spolupráci s koupelnovým a kuchyňským studiem SENESI. Dodávku podlah zajišťujeme ve spolupráci s výrobcem vysoce kvalitních vinylových, dřevěných a laminátových podlah QUICK-STEP. Dodávku dveří pro celý dům zajišťujeme ve spolupráci se studiem APOKORK. Na rodinný dům bude možné uplatnit, do stanoveného termínu, klientské změny. Veškeré požadavky na klientské změny budou projednávány s pověřenou osobou a budou příslušným způsobem zaprotokolovány. Zájemci dokážeme na míru vytvořit cokoliv si bude na nemovitosti a v rámci nového domova přát.

Neváhejte a zajistěte si více informací na vilaGreenHills.cz


Fotogalerie, Vizualizace


Půdorysy, situace stavby


Neváhejte a napište nám pro více informací.