PRONAJATO

NADSTANDARDNÍ BYTOVÁ JEDNOTKA O DISPOZICI 3+1 

VĚTRNÁ 883 - UHERSKÉ HRADIŠTĚ


ZÁKLADNÍ INFORMACE O NABÍZENÉ NEMOVITOSTI:

Pronájem komfortní a moderně vybavené bytové jednotky o dispozici 3+1, nacházející se ve 3.NP bytového domu na ulici Větrná, Uherské Hradiště - Východ. Byt s podlahovou plochou 83,1 m2 je dispozičně řešen prostornou vstupní chodbou, koupelnou s vanou, samostatnou toaletou, kuchyňským zázemím, obývacím pokojem, hlavní ložnicí a dětským pokojem. Z hlavní ložnice je vstup na menší soukromou lodžii s výhledem do vnitrobloku mezi bytovými domy a na dětské hřiště.

VYBAVENÍ:

Majitel nemovitosti ponechává prakticky kompletní vybavení dané nemovitosti. K dispozici budete mít skříně a komody ve vstupní chodbě, skříně, postel a komody v hlavní ložnici, kompletně vybavenou kuchyňskou linku vč. veškerých zabudovaných spotřebičů, kompletně vybavené zázemí obývacího pokoje s jídelnou a mnohá další.

K bytu dále náleží zděný sklep, který se nachází v přízemí bytového domu. Parkování pro obyvatele domu je k dispozici na veřejných plochách, které jsou k dispozici před bytovým domem.

KOHO HLEDÁME A OD KDY?

Celý budoucí nájemní vztah a jeho podmínky jsou založeny na konkrétním a korektním jednání s vlastníkem nemovitosti.

Hledáme nájemníka, který bude k bytu přistupovat jako ke svému vlastnímu a bude chtít udržovat jeho současný stav.

Tato nemovitost je ideální volbou pro rodinu s dětmi, která hledá dlouhodobý pronájem, ovšem i mladý pár si zde najde zalíbení.

Nekuřáci a zájemci bez zvířat jsou pro majitele prioritou.

Majitel bytu nabízí přátelský přístup, férovost a ochotu pro jakékoliv jednání.

Jednotka je připravena k řádnému užívání od 1.4.2021.

PODMÍNKY:

Měsíční nájemné činí částku 12.256,- Kč.

Uvedené nájemné je bez energií, které činí 3.244,- Kč/měsíc. V celém domě jsou k dispozici televizní a internetové služby, přičemž tyto služby jsou součástí záloh na energie.

LOKALITA:

Veškerá občanská vybavenost je velmi silným benefitem dané nemovitosti. V okruhu pár minut pěší chůze máte k dispozici: Mateřskou a základní školu, lékařskou pohotovost, lékárnu, obchod s potravinami, cukrářskou výrobnu, dětské hřiště, sportovní hřiště, zastávku MHD a mnohá další.

Ve volném čase vám lokalita nabízí rychlou dostupnost do centra města, k obchodním domům Kaufland či Tesco a rovněž k různým sportovištím města, kde jsou k dispozici tenisové kurty, beachová hřiště a koupaliště s víceúčelovými hřišti.

Vřele doporučuji prohlídku.

Michal Groulík

PŘÍJEMNÉ OKOLÍ S VEŠKEROU OBČANSKOU VYBAVENOSTÍ


NADSTANDARDNĚ VYBAVENÉ A MODERNÍ BYDLENÍ


VEŠKERÁ OBČANSKÁ VYBAVENOST V BLÍZKÉM OKOLÍ


ONLINE REZERVACE PROHLÍDKY

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci Vám potvrdíme e-mailem.