5.350.000,-- Kč
Sem vložte podnadpis

PRODEJ APARTMÁNU O DISPOZICI 3+KK

Relax Park Třeboň I


Nabízíme k prodeji exkluzivní a komfortně vybavenou bytovou jednotku (apartmán) o dispozici 3+kk s prostorným balkonem, sklepem, výtahem a vyhrazeným parkovacím stáním v osobním vlastnictví, nacházející se ve 2. NP moderního apartmánového komplexu Relax Park Třeboň. Komplex kolaudovaný v roce 2011 zahrnuje 4 hlavní budovy A, B, C, D, přičemž námi nabízený apartmán se nachází v bloku D a je využíván od roku 2016. Dispoziční řešení 3+kk s užitnou plochou 76,85 m2 nabízí prostornou vstupní chodbu, koupelnu se s rohovou vanou, samostatnou toaletu, dětský pokoj, obývací a jídelní část s kuchyňským zázemím a hlavní ložnici se vstupem na soukromý balkon o rozloze 4,47 m2. Velikou výhodou tohoto apartmánu je, že může sloužit k investičním účelům, ale taktéž k trvalému bydlení. Z pohledu investičního zajišťujeme kompletní správu a servis spojený s pronájmem a zhodnocením daného apartmánů, přičemž tyto služby využívala taktéž současná majitelka.

V celém apartmánu je k dispozici moderní vybavení, které je součástí a předmětem prodeje. Apartmán je tedy připraven k okamžitému užívání. Samozřejmě je vše závislé na osobním a korektním jednání s jednotlivými zájemci. K apartmánu dále náleží prostorný zděný sklep o rozloze 3,56 m2 umístěný u vstupu do apartmánu a taktéž zmiňované vyhrazené parkovací stání pro 1 osobní automobil. Pro obyvatele domu je dále k dispozici menší kolárna umístěná v přízemí bytového domu.

Apartmánový komplex je situován na západním okraji města Třeboně hned u lázeňského parku Lázní Aurora, který přímo vybízí ke strávení dnů relaxace a odpočinku. Součástí lázní jsou mimo jiné i plavecký bazén se slanou vodou, aqua centrum, saunový svět a řada dalších možností odpočinku i sportovního vyžití. Milovníci sportu, regenerace a dobrého jídla si zde najdou dostatek osobního zalíbení. Rychlý nájezd na cyklo trasy, několik bowlingových heren, fitness centra, minigolf, tenisové kurty, aqua centrum a řada dalších atrakcí. Díky své poloze vám Třeboň nabízí rychlou dostupnost mezi blízká turistická a atraktivní místa, mezi která patří Český Krumlov, České Budějovice, Jindřichův Hradec či Hluboká nad Vltavou. Pokud se budete chtít vydat ještě dál, můžete poznat krásy Lipna a milovníci lesů a hor ocení blízké Novohradské hory i celou Šumavu.

Využijte této jedinečné nabídky, která v nabídce opět dlouho neobjeví.

V případě jakýchkoliv doplňujících dotazů jsem vám k dispozici na níže uvedeném telefonním čísle či emailové adrese.

Vřele doporučuji prohlídku a budu se těšit na setkání.

KOMFORTNÍ APARTMÁN


MODERNÍ KOMPLEX


PROSTORNÁ DISPOZICE, LODŽIE, OSOBNÍ SKLEP


POUZE PÁR KROKŮ OD PROSLULÝCH LÁZNÍ AURORA


ONLINE REZERVACE PROHLÍDKY

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.