Sem vložte podnadpis

Prodej rodinného domu 5+1, Bílovice u Uherského Hradiště


Exkluzivní prodej rodinného domu o dispozici 5+1 v klidné části obce Bílovice u Uherského Hradiště. Dům o uliční šíři 24 m se rozléhá na pozemku o celkové rozloze 1 931 m2, přičemž zastavěná plocha a nádvoří činí 733 m2, zahrada poté dotváří část o rozloze 1 198 m2. Nemovitost z roku 1935 je postavena z poctivých pálených cihel a jednou z bočních stěn tvoří dvojdomek se sousední nemovitostí. Rozsáhlá rovinatá zahrada nabízí dostatek prostoru a soukromí.

Rodinný dům je vedený jako jednogenerační o jednom nadzemním podlaží s možností dobudování podkroví. U nemovitosti je zachován původní tvar do standardního písmene L, který nabízí hlavní obytnou část z přední strany a technickou část z boční a zadní strany.

Obytná část disponuje vstupní chodbou, hlavní ložnicí, spíží, kuchyňským zázemím s jídelnou, obývacím pokojem, třemi samostatnými pokoji, kotelnou a garáží s průjezdem na zahradu o celkové užitné ploše 204 m2. Boční a zadní část poté tvoří koupelna s technickou místností, samostatná toaleta, veranda a zemědělská stavba o celkové ploše 70 m2. Rodinný dům je obhospodařován připojením na veškeré inženýrské sítě. Na pozemku se taktéž nachází vlastní kopaná studna. Vytápění domu je řešeno plynovým kotlem či kotlem na tuhá paliva.

V současné chvíli je dům spíše určený k celkové rekonstrukci s možností realizace přestavby, dle vlastních představ o bydlení. Velikou výhodou je komfortní a rychlá dostupnost Uherského Hradiště.

Obec Bílovice disponuje veškerou základní občanskou vybaveností. V blízkosti najdeme Obecní úřad se stavebním odborem, mateřskou i základní školu, praktické lékaře, Českou poštu, potraviny, restauraci, cukrárnu, autobusovou zastávku a mnohá další.

Uvedená energetická třída není odrazem skutečného stavu nemovitosti. PENB bude k dispozici nejpozději při podpisu kupní smlouvy.

Bližší informace Vám rádi poskytneme telefonicky či emailem. Vřele doporučuji prohlídku.


Galerie nemovitosti


Včelary 301, Bílovice u Uherského Hradiště

Michal Groulík

+420 604 924 103

realityinstyle@gmail.com

Michal Groulík - InStyle Real Estate

instyle_real_estate