CENA NEMOVITOSTI JE NA VYŽÁDÁNÍ

EXKLUZIVNÍ NOVINKA V NAŠÍ NABÍDCE

PRODEJ RODINNÉHO DOMU O DISPOZICI 5+1

VÁHOVY - BUCHLOVICE


ZÁKLADNÍ INFORMACE O NABÍZENÉ NEMOVITOSTI:

Chtěli byste bydlet nebo podnikat v jedné z nejkrásnějších částí Městyse Buchlovice? Tak možná právě na vás čeká tahle unikátní rodinná vilka ze 70. let o celkové dispozici 5+1.

Dovolujeme si vám nabídnout ke koupi tuto jedinečnou nemovitost, která se nachází ve vilové části Buchlovic, ulice Váhovy. Celková užitná plocha této dvoupodlažní a částečně podsklepené vilky, včetně garáže pro jeden osobní automobil a terasy činí téměř 300 m2. Nemovitost má navíc kromě garáže také možnost parkovat další dva vozy přímo na svém pozemku a to před garáží a bočním vstupem na zahradu.

Vila stojí na pozemku, jaký dnes lehce nenajdete. Jeho rozloha je komfortních 798 m2 a kromě příjemné velikosti, spousty zeleně a ovocných stromů tady na vás čeká také neuvěřitelný klid a soukromí. Od hlavní komunikace i sousedů vás pak bude dělit betonový ploty a keře.

Pokud se podíváme do vnitřních prostor domu, první obytné patro nemovitosti, které je dnes spíše považováno jako technické, tvoří prostorná vstupní hala, garáž, prádelna se druhou koupelnou a toaletou, hala určená pro posezení, kde se nachází kamna na tuhá paliva, pokoj pro hosty a zastřešená terasa s přímým vstupem na zahradu.

Druhé patro je plnohodnotně obytné a dostanete se do něj po centrálním schodišti. Na tomto patře se nachází centrální chodba, dominantní obývací pokoj s jídelnou, kuchyňské zázemí, hlavní ložnice, dětský pokoj, samostatná toaleta a koupelna se skladovým prostorem.

TECHNICKÉ PARAMETRY:

Nemovitost je ve velmi dobrém technickém stavu a po provedení zásadních renovací, které probíhaly v posledních 20-ti letech. Rodinný dům byl kompletně odizolován, má vyměněna okna, dveře i garážová vrata, byla provedena kompletní renovace střechy, vnitřní interiérové rozvody (elektřina, topení, voda, odpad), renovace podlah, výměna kuchyňské linky se spotřebiči, rekonstrukce spodní koupelny, vybudování venkovní terasy i zbudování betonového plotu od hlavní komunikace vč. venkovních zpevněných ploch.

Všeobecně má nemovitost betonové základy, je postavena z cihelného zdiva a kompletně zateplena. Okna a dveře v obvodových stěnách jsou plastová s izolačním dvojsklem. Stropní konstrukce domu je nad sklepní částí a prvním obytným patrem tvořena z ocelových nosičů s hurdiskovými deskami. Střešní konstrukce je tvořena dřevěným krovem s plechovou krytinou.

V místě stavby je úplná technická vybavenost - el. síť, kanalizace, vodovod, plynofikace, internet, přičemž vila nabízí napojení na veškeré inženýrské sítě. Vytápění nemovitosti i ohřev vody obsluhuje pravidelně servisovaný plynové kotel. Nesmírnou výhodou jsou nízké náklady na provoz domu, které činí necelých 5.000,- Kč/měsíc.

LOKALITA:

Městys Buchlovice je velmi oblíbenou lokalitou nacházející pouze pár minut od Uherského Hradiště. Buchlovice se staly zajímavou lokalitou pro bydlení zejména pro mladé rodiny a novou výstavbou a rekonstrukcemi starších domů se značně změnil vzhled a oblíbenost celé obce.

Občané mají k dispozici hlavní občanskou vybavenost, kterou tvoří úřady, potraviny, restaurační zařízení a nespočet sportovních aktivit blízkého okolí. Pouze 5 minut vás bude dělit od krásných míst Slováckého regionu, jako jsou Bazilika Nanebevzetí Panny Marie a sv. Cyrila a Metoděje na Velehradě, která je nejvýznamnějším poutním kostelem České republiky. Dále Archeoskanzen Modrá, Hrad Buchlov, Rozhledna Salaš či nedaleká zřícenina hradu Cimburk.

Buchlovice díky svému umístění na hlavním tahu silnice I/50 z Trenčína do Brna nabízí velmi rychlou dopravní dostupnost do zmiňovaného Uherského Hradiště, Uherského Brodu, Zlína či Brna.

Jedinečnost této nabídky vám rádi představíme na osobní prohlídce na které se budu těšit.

Michal Groulík a InStyle Real Estate.


NEMOVITOST O CELKOVÉ UŽITNÉ PLOŠE TÉMĚŘ 300 M2


KRÁSNÁ LOKALITA


AKTUÁLNÍ DISPOZIČNÍ ŘEŠENÍ NEMOVITOSTI


1. Nadzemní podlaží:


2. Nadzemní podlaží:

ONLINE REZERVACE PROHLÍDKY

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci Vám potvrdíme e-mailem.


KONTAKTNÍ ÚDAJE KANCELÁŘE

Jsme vám k dispozici pro jakékoliv doplňující dotazy.


InStyle Real Estate s.r.o.

Zerzavice 2146, 686 01 Staré Město

Michal Groulík - jednatel

+420 604 924 103

instyle@reality-instyle.cz

www.reality-instyle.cz

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY NA NAŠEM BLOGU

Přečtěte si jako první, co je nového


Téměř denně narazím alespoň na jednu nabídku některé z realitních kanceláří a téměř denně kroutím hlavou nad tím, jak je zpracovaná.

Se stále rostoucími cenami nemovitostí opravdu dává smysl, poohlížet se po různých alternativách bydlení. Nikde není přece napsáno, že máte jen dvě možnosti - dům, nebo byt? Dům, nebo byt?
Tomu už dávno odzvonilo. Co takhle mobilní domek?
Přečtěte si o tomto moderním způsobu bydlení více. V článku najdete všechny konkrétní informace, aby jste...