2.090.000,-Kč

PRODEJ PROSTORNÉHO BYTU 3+1

SLAVIČÍN - U RYBNÍKA


Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji prostornou bytovou jednotku v osobním vlastnictví nacházející se ve vyhledávané lokalitě města Slavičín, ulice U Rybníka. Dispozičně je jednotka řešena jako 3+1 s prostornou předsíní a dvěma zděnými sklepy. Byt se nachází v 1. podlaží menšího cihlového domu bez výtahu. Dům je po kompletní revitalizaci, díky které vás nebudou čekat další investice spojené s budoucími opravami společných částí.

Podlahová plocha bytu činí 65,4 m². Sklepní jednotky poté tvoří samostatně plochu 4,7 m² a 3,9 m². Jednotka je v původním, avšak velmi udržovaném stavu. V průběhu různých období od roku 2008 do roku 2019 proběhlo několik menších oprav vč. realizace kuchyňské linky, výměny oken, vybudování nové koupelny a el. rozvodů kolem centrálního jádra. V obývacím pokoji a ložnici jsou velmi zachovalé parkety. Ostatní části jednotky jsou určené k rekonstrukci dle osobních představ pro bydlení s možností částečné změny dispozice.

Daná nemovitost je kompletně vyklizena a připravena k okamžitému nastěhování, přičemž majitel nemovitosti ponechal základní vybavení, které je součástí prodeje. Vytápění bytu je řešeno ústředním dálkovým rozvodem. Měsíční zálohy na bydlení činí částku 3.500,- Kč. Součástí záloh je poplatek za teplo, vodu, elektřinu, fond oprav, pojištění domu, odměnu za správu a poplatek odpovídající splátce úvěru spojeného s revitalizací bytového domu.

Veškerá základní občanská vybavenost je velmi silným benefitem dané nemovitosti. V okruhu pár minut pěší chůze máte k dispozici: mateřskou a základní školu, dětské hřiště, sportovní hřiště, koupaliště, zastávku autobusu, poštu, lékárnu, obchod s potravinami, cukrárnu, restauraci a mnohá další. Ve volném čase vám lokalita nabízí rychlou dostupnost do centra města.

Parkování je k dispozici na několika veřejných parkovištích vzdálených jen pár desítek metrů od vchodu do bytového domu.

Veškeré bližší informace vám rádi sdělíme telefonicky, emailem nebo při osobní prohlídce na kterou se budu těšit.

Michal Groulík

JEDNOTKA V OSOBNÍM VLASTNICTÍ


REVITALIZOVANÝ PANELOVÝ DŮM


PŘÍJEMNÁ LOKALITA S DOSTATKEM ZELENĚ


ONLINE REZERVACE PROHLÍDKY

Zarezervujte si místo prohlídky včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.