1.790.000,-- Kč
Sem vložte podnadpis

Prodej rodinného domu, Tupesy u Uherského Hradiště


Exkluzivní prodej zděného rodinného domu o celkové dispozici 3+2, který se nachází v příjemné a klidné lokalitě obce Tupesy. Samostatně stojící nepodsklepený patrový rodinný dům z roku 1948 navazuje na novou i starší zástavbu a nabízí krásný výhled do okolí s benefitem rychlé dostupnosti do Starého Města či Uherského Hradiště. Dům v původním, avšak udržovaném stavu se rozléhá na pozemku o celkové rozloze 1320 m2, přičemž zastavěná plocha a nádvoří činí 314 m2 a zahrada poté dotváří část o rozloze 1006 m2. Zahrada je rovinatého charakteru. K domu náleží vinný sklep, vedlejší stavba a venkovní studna.

V přízemí vám dům dispozičně nabízí vstupní halu, kotelnu, koupelnu, samostatnou toaletu, spíž, kuchyňské zázemí, obývací pokoj a schodiště do patra s celkovou užitnou plochou necelých 89 m2. Patro disponuje schodištěm, druhým kuchyňským zázemím / vstupní halou, pokojem, ložnicí a vstupem na prostornou terasu s celkovou užitnou plochou necelých 67 m2.

Rodinný dům je připojen na veškeré inženýrské sítě, vytápění je řešeno plynovým kotlem, ohřev vody el. bojlerem. Velikou výhodou nemovitosti je využití soukromé studny, která se nachází na vlastním pozemku a může sloužit k obhospodařování především v přední části zahrady. Vystěhování a předání nemovitosti je vázáno na osobní a korektní jednání s jednotlivými zájemci s možností individuálních podmínek. Nemovitost je postupně ve fázi vyklízení a bude zájemci nachystána, dle potřeby.

Nemalá občanská vybavenost je příjemným benefitem dané nemovitosti. V okruhu pár minut pěší chůze máte k dispozici: Obecní úřad, Kulturní dům, Českou poštu, mateřskou a základní školu, praktického lékaře, obchod s potravinami, restauraci, zastávku autobusu, knihovnu či kadeřnici. Ve volném čase vám lokalita nabízí využití fotbalového či dětského hřiště.

Uvedená energetická třída není odrazem skutečného stavu nemovitosti. PENB bude k dispozici nejpozději při podpisu kupní smlouvy. Zobrazené vizualizace možného budoucího stavu po rekonstrukci či kompletní přestavbě jsou inspirativního charakteru, které vychází ze zastavěnosti a půdorysného řešení současné nemovitosti.

Bližší informace rádi poskytneme telefonicky či emailem.

Vřele doporučuji prohlídku.


Galerie nemovitosti


Vizualizace možné rekonstrukce, Půdorys nemovitosti


Tupesy u Uherského Hradiště č.p. 8

Online rezervace prohlídky nemovitosti

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.