2.900.000,-- Kč
Sem vložte podnadpis

PRODEJ BYTOVÉ JEDNOTKY - ZLÍN


Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji moderně a nadstandardně zrekonstruovanou bytovou jednotku v osobním vlastnictví nacházející se ve vyhledávané lokalitě města Zlína, ulice tř. Tomáše Bati. Dispozičně je jednotka řešena jako 2+1 s prostornou předsíní, dvěma balkóny a zděnou sklepní jednotkou. Velikou výhodou jsou samostatné vstupy do každé místnosti z centrální chodby. Byt se nachází ve 3. podlaží cihlového bytového domu bez výtahu.

Užitná plocha bytu činí 60 m², náležící balkóny poté tvoří plochu o rozloze 5,04 m² a 1,67 m², sklepní jednotka nabízí plochu 8 m². Bytová jednotka prošla v roce 2017 kompletní a nákladnou rekonstrukcí. Proběhla změna dispozičního řešení, nová elektroinstalace vč. rozvodů internetu a televize od UPC do všech místností, nové provedení hlukové izolace, nové rozvody vody a odpadů, výměna radiátorů, rekonstrukce jádra vč. realizace nové koupelny a samostatné toalety, nové omítky, nová výmalba, nové podlahy, nové interiérové a vstupní dveře, sádrokartonové podhledy, osvětlení, nábytek na míru a realizace nadstandardní kuchyňské linky vč. zabudovaných spotřebičů. Veškeré vybavení dané jednotky je součástí a předmětem prodeje. Vytápění bytu je řešeno ústředním dálkovým rozvodem.

VÝHODY: Bytová jednotka je aktuálně za velice zajímavých podmínek pronajata korektním a velice spolehlivým nájemcem, který bude rád pokračovat v nájemním vztahu. Pokud nebude zájem o prodloužení nájemního vztahu, je zajištěna výpovědní lhůta do konce měsíce února roku 2020. Přízemí bytového domu disponuje velice zajímavými komerčními prostory, které určitě uvítáte a to v podobě České pošty, Lékárny, Cukrárny Díly, Galanterie, Vinotéky, České pojišťovny a mnohým dalším.

LOKALITA: Veškerá občanská vybavenost je velmi silným benefitem dané nemovitosti. V okruhu pár minut pěší chůze máte k dispozici: Centrum města, obchodní dům Lidl, mateřskou a základní školu, střední školu, dětské hřiště, sportovní hřiště, nemocnici Tomáše Bati, zastávku MHD a mnohá další. Ve volném čase vám lokalita nabízí rychlou dostupnost k různým sportovištím města, kde jsou k dispozici tenisové kurty, beachová hřiště a koupaliště s víceúčelovými hřišti. Parkování osobního automobilu je možné přímo u bytového domu, případně na několika veřejných parkovištích vzdálených jen pár desítek metrů od daného vchodu.

Vystěhování a předání nemovitosti je vázáno na osobní a korektní jednání s jednotlivými zájemci s možností individuálních podmínek, přičemž výpovědní doba nájemního vztahu končí k 29.02.2020.

Veškeré bližší informace vám rádi sdělíme telefonicky, emailem nebo při osobní prohlídce na kterou se budu těšit.

CIHLOVÝ BYTOVÝ DŮM


PROSTORNÁ DISPOZICE


NADSTANDARDNÍ LOKALITA


ONLINE REZERVACE PROHLÍDKY

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.