250.000,- Kč
Sem vložte podnadpis

Prodej rodinného domu - Traplice u Uherského Hradiště


Exkluzivní prodej staršího rodinného domu o celkové dispozici 2+1 který se nachází v centru obce Traplice. Dům na konci řadové zástavby je určen ke kompletní rekonstrukci, která byla současným vlastníkem již započata. Dům v původním stavu, který může sloužit i k demolici se rozléhá pozemku o celkové rozloze 94 m2, přičemž zastavěná plocha domu činí 40 m2 a zahrada poté dotváří část o rozloze 54 m2.

V rámci započaté rekonstrukce byla nemovitost kompletně vyklizena, vytrhány veškeré podlahy, osazena nová plastová okna, přivedena nová elektřina, voda a odpady. V rámci rekonstrukce bylo počítáno s kompletní rekonstrukcí vč. nové střechy a taktéž terénními úpravami, díky kterým by na zahradě vzniklo parkovací místo pro jeden automobil a nad koupelnovým zázemím se šatnou by vznikla soukromá terasa s přístupem z venkovních ploch.

Po přebudování a při současném dispozičním řešení dům nabízí a může v přízemí nabídnout - vstupní chodbu, vstup do podkroví, kuchyňské zázemí s jídelnou, obývací pokoj, šatnu s menší relax zónou a koupelnu s celkovou užitnou plochou necelých 39m2. Podkroví může disponovat pouze ložnicí s celkovou užitnou plochou necelých 14 m2.

Obec nabízí veškerou základní občanskou vybavenost s benefitem rychlé dostupnosti do Starého Města, Uherského Hradiště, Napajedel, Otrokovic či Zlína. V okruhu pár minut pěší chůze máte k dispozici: Obecní úřad, Kulturní dům, Českou poštu, mateřskou a základní školu, praktického lékaře, obchod s potravinami, restauraci, zastávku autobusu, knihovnu či kadeřnici. Ve volném čase vám lokalita nabízí využití fotbalového či víceúčelového hřiště.

Uvedená energetická třída není odrazem skutečného stavu nemovitosti. PENB bude k dispozici nejpozději při podpisu kupní smlouvy. Zobrazené půdorysné a dispoziční řešení po rekonstrukci či kompletní přestavbě jsou inspirativního charakteru, při kterých bylo vycházeno pro budoucí přebudování.

Bližší informace rádi poskytneme telefonicky či emailem.


Půdorysné řešení


Galerie aktuálního stavu nemovitosti


Traplice č.p. 52


Sjednejte si prohlídku ještě dnes!