3.150.000,-- Kč

PRODEJ BYTOVÉ JEDNOTKY O DISPOZICI 3+1

Štěpnická 1160 - Uherské Hradiště


Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji prostornou bytovou jednotku v osobním vlastnictví nacházející se ve vyhledávané lokalitě Uherského Hradiště, místní část Štěpnice. Dispozičně je jednotka řešena jako 3+1 s prostornou předsíní, šatnou, lodžií a sklepní jednotkou. Velikou výhodou jsou samostatně oddělené vstupy do hlavní ložnice a dětského pokoje, přičemž orientace pokojů nabízí výhled na řeku Moravu a také na centrum města Uherského Hradiště. Byt se nachází v 6. patře panelového domu s výtahem. Dům je po kompletní revitalizaci, která proběhla v roce 2007.

Podlahová plocha bytu činí 71,2 m², z toho sklepní jednotka 1,10 m². Lodžie náležící k jednotce nabízí plochu 5,16 m². Bytová jednotka prošla na přelomu roku 2008/2009 kompletní a nákladnou rekonstrukcí - proběhla realizace nové elektroinstalace, nové rozvody vody a odpadů, vybudování nového jádra vč. realizace nové koupelny, nové omítky, výmalba, podlahy, interiérové dveře, vstupní dveře, sádrokartonové podhledy, osvětlení, nábytek na míru s realizací kuchyňské linky vč. veškerých spotřebičů. Jednotka bude částečně vybavena, přičemž bližší specifikace a možnosti budou konzultovány přímo s prodávajícími. Vytápění bytu je řešeno ústředním dálkovým rozvodem, přičemž pro čtyřčlennou rodinu činí měsíční náklady činí necelých 4.500,-- Kč.

Parkování osobního automobilu je možné přímo u domu, případně na několika veřejných a nově rekonstruovaných parkovištích vzdálených jen pár desítek metrů od vchodu do bytového domu. V okolí taktéž najdeme značné množství zeleně, dětských hřišť a rychlý přístup na pěší stezky v okolí řeky Moravy.

Veškerá občanská vybavenost je velmi silným benefitem dané nemovitosti. V okruhu pár minut pěší chůze máte k dispozici: Centrum města, menší obchodní dům s potravinami, mateřskou a základní školu, střední školu, dětské hřiště, sportovní hřiště, nemocnici, zastávku MHD a mnohá další.

Vystěhování a předání nemovitosti je vázáno na osobní a korektní jednání s jednotlivými zájemci s možností individuálních podmínek.

Veškeré bližší informace vám rádi sdělíme telefonicky, emailem nebo při osobní prohlídce na kterou se budu těšit.

ZREKONSTRUOVANÁ JEDNOTKA


OBLÍBENÁ ČÁST MĚSTA


PROSTORNÁ DISPOZICE, ŠATNA, SKLEP, LODŽIE


POUZE PÁR KROKŮ DO CENTRA MĚSTA


Online rezervace prohlídky

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.