2.250.000,-- Kč

PRODEJ STAVEBNÍHO POZEMKU - STARÉ MĚSTO


Ve výhradním zastoupení vám nabízíme jedinečnou koupi kompletně zasíťovaného stavebního pozemku na výstavbu samostatně stojícího rodinného domu ve Starém Městě, lokalita areálu školního hospodářství. Pozemek o celkové ploše 691 m² s uliční šíří 20 metrů a dálkou 35 metrů je umístěn v nově budované lokalitě ve které započala výstavba a dokončovací práce na prvních rodinných domech.

REGULACE VÝSTAVBY: Samostatné stojící rodinný dům může být navržen s jedním nadzemním podlažím + obytné podkroví + stavba garáže, střecha s maximálním sklonem 45°, maximální výška hřebene 11,5 metrů, maximální výška plotu 2,2 metru. Přípustná možnost samostatně stojícího domu je navržení dvou plnohodnotných nadzemních podlaží + stavba garáže, atika ve výšce maximálně 7 metrů, maximální výška plotu 2,2 metru.

POVINNOSTI STAVEBNÍKA: Každý stavebník je povinen zajistit retenci dešťových vod na svém pozemku, je povinen zajistit odvod povrchových vod z vlastního sjezdu a zpevněných ploch mimo veřejnou komunikaci, je povinen zajistit odstavná stání vozidel pro svůj dům na vlastním pozemku.

NEPŘÍPUSTNÉ VYUŽITÍ: Lokalita plně zakazuje výstavbu srubových staveb.

Veškerá občanská vybavenost je velmi silným benefitem dané lokality. V okruhu pár minut pěší chůze máte k dispozici: Městský úřad, Klub sportu a kultury, mateřskou a základní školu, střední školu a gymnázium, praktického lékaře, lékárnu, Českou poštu, obchod s potravinami, pekárnu, restauraci, obchodní centrum, zastávku MHD a mnohá další. Ve volném čase vám lokalita nabízí rychlý nájezd na cyklostezku, fotbalové hřiště, tenisové kurty, koupaliště s víceúčelovými hřišti a to vše ve Sportparku Rybníček.

Veškeré bližší informace vám rádi sdělíme telefonicky, emailem nebo při osobní prohlídce na kterou se budu těšit. 

ZÁKLADNÍ NÁHLED STUDIE


GALERIE POZEMKU A LOKALITY


ZASTAVOVACÍ STUDIE LOKALITY


ONLINE REZERVACE PROHLÍDKY

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.