990.000,- Kč

PRODEJ STAVEBNÍHO POZEMKU

Pod Sádkama - Hluk


Ve výhradním zastoupení vám nabízíme jedinečnou koupi kompletně zasíťovaného stavebního pozemku s pravomocným stavebním povolením na výstavbu rodinného domu ve městě Hluk. Pozemek o celkové ploše 625 m² a uliční šíří 25 metrů je umístěn v nově vybudované ulici Pod Sádkama s východně orientovanou zahradou a je lehce svažitého charakteru, díky čemuž nabízí krásný panoramatický výhled na celé město.

Navržený rodinný dům o šíři 18 metrů je přízemní typu bungalov o celkové dispozici 5+kk se dvěma koupelnami, garáží pro 1 osobní automobil, technickým zázemím, spíží, terasou a částečným podsklepením s celkovou plochou 216,27 m². Dům dále počítá s napojením na veškeré inženýrské sítě a je projektován ve velmi úsporné energetické třídě B, která vám. zajistí tepelnou a klimatickou pohodu pro rodinné bydlení při nízkých nákladech na bydlení a celkový provoz. Prodávající nabízí možnost kompletního předání celého projektu s následnou možností okamžité výstavby.

Obec Hluk dnes disponuje veškerou základní občanskou vybaveností. V okruhu pár minut pěší chůze máte k dispozici: Městský úřad, mateřskou a základní školu, dětské hřiště, sportovní hřiště, místní koupaliště, zastávku autobusu, lékaře, lékárnu, obchod s potravinami, cukrárnu, restauraci a mnohá další. Díky svému umístění lokalita nabízí rychlou dostupnost do Kunovic, Uherského Hradiště, Uherského Brodu či Veselí nad Moravou.

Veškeré bližší informace vám rádi sdělíme telefonicky, emailem nebo při osobní prohlídce na kterou se budu těšit. 


Galerie pozemku a lokality


Dokumentace povolené stavby


ulice Pod Sádkama - Hluk

Online rezervace prohlídky

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.