INFORMACE O CENĚ POZEMKU JSOU NA VYŽÁDÁNÍ

PRODEJ LUKRATIVNÍHO STAVEBNÍHO POZEMKU

ULICE OKRUŽNÍ - UHERSKÉ HRADIŠTĚ


ZÁKLADNÍ INFORMACE O POZEMKU:

Dovolujeme si vám nabídnout ke koupi lukrativní stavební pozemek o celkové výměře 544 m2, který je situován v nejoblíbenější části Uherského Hradiště - Mařaticích. Pozemek nabízí krásný výhled a je z jedné strany situován v řadové zástavbě. Zároveň nabízí uliční šíři 11 metrů a délka pozemku poté nabízí necelých 55 metrů.

V současné chvíli se na pozemku nachází zahradní domek s udírnou a dlouhodobě tak sloužil pro rekreační účely. Díky mírné svažitosti pozemku a krásnému výhledu se na místě nabízí vybudovat patrovou stavbu, kterou bude tvořit garáž s technickým přízemím a až dvě obytná podlaží.

V místě pozemku je úplná technická vybavenost - el. síť, kanalizace, vodovod i plynofikace, přičemž na pozemku se již nachází přívod elektřiny 380 V. Ostatní inženýrské sítě jsou na hranici pozemku a nic nebrání jejich napojení, které můžeme doložit vyjádřením správců těchto sítí.

PARAMETRY ÚZEMNÍHO PLÁNU:

Pozemek se dle platného územního plánu města Uherského Hradiště nachází v plochách smíšených obytných vesnických SO.3.

Hlavní a přípustné využití jsou stavby pro individuální bydlení, veřejná prostranství, zeleň, dopravní a technickou infrastrukturu.

Podmíněné přípustné využití je bydlení hromadné a to pouze v případě, pokud svým charakterem odpovídá měřítku bydlení individuálního. Zároveň mohou být přípustné stavby občanského vybavení a podnikatelských aktivit a to pouze pokud svým charakterem odpovídají měřítku bydlení individuálního a nesnižují pohodu a kvalitu přípustného využití.

LOKALITA:

Veškerá občanská vybavenost je velmi silným benefitem dané nemovitosti. V okruhu pár minut pěší chůze máte k dispozici: Centrum města, mateřskou, základní i střední školu, nemocnici, lékárnu, Tesco či Lídl, bankovní pobočky, jazykovou školu, cukrářskou výrobnu, dětské hřiště, sportovní hřiště, zastávku MHD a mnohá další.

Ve volném čase vám lokalita nabízí rychlou dostupnost k různým sportovištím města, kde jsou k dispozici tenisové kurty, beachová hřiště a koupaliště s víceúčelovými hřišti.

Pro více informací jsme vám k dispozici na níže uvedený kontaktech.

Budu se těšit na prohlídce, Michal Groulík a InStyle Real Estate.

KOMFORTNÍ POZEMEK O CELKOVÉ VÝMĚŘE 544 M2INFORMACE Z ÚZEMNÍHO PLÁNU UHERSKÉ HRADIŠTĚ

NEJOBLÍBENĚJŠÍ ČÁST PRO BYDLENÍ V RODINNÝCH DOMECH


VEŠKERÁ OBČANSKÁ VYBAVENOST V BLÍZKÉM OKOLÍ


ONLINE REZERVACE PROHLÍDKY

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci Vám potvrdíme e-mailem.