K DISPOZICI

PRONÁJEM BYTOVÉ JEDNOTKY O DISPOZICI 4+1

STARÁ TENICE 1201 - UHERSKÉ HRADIŠTĚ


ZÁKLADNÍ INFORMACE O NABÍZENÉ NEMOVITOSTI:

Pronájem rodinné bytové jednotky o dispozici 4+1, nacházející se ve 5.NP bytového domu ve Staré Tenici. Byt s podlahovou plochou 76,5 m2 je dispozičně řešen prostornou vstupní chodbou, šatnou, koupelnou s vanou a toaletou, samostatným kuchyňským zázemím, obývacím pokojem se vstupem na krytou lodžii, hlavní ložnicí a dvěma dětskými pokoji.

VYBAVENÍ:

Majitel nemovitosti ponechává částečné vybavení nemovitosti. K dispozici budete mít skříně a komody ve vstupní chodbě a v šatně, skříně, postel a komody v hlavní ložnici, kompletně vybavenou kuchyňskou linku vč. veškerých zabudovaných spotřebičů a částečně vybavené vybavené zázemí obývacího pokoje s jídelnou a mnohá další.

K bytu dále náleží zděný sklep, který se nachází v přízemí bytového domu. Parkování pro obyvatele domu je k dispozici na veřejných plochách, které jsou k dispozici před bytovým domem.

KOHO HLEDÁME A OD KDY?

Celý budoucí nájemní vztah a jeho podmínky jsou založeny na konkrétním a korektním jednání s vlastníkem nemovitosti.

Hledáme nájemníka, který bude k bytu přistupovat jako ke svému vlastnímu a bude chtít udržovat jeho současný stav. Tato nemovitost je ideální volbou pro rodinu s dětmi, která hledá dlouhodobý pronájem, ovšem i mladý pár si zde najde zalíbení. Nekuřáci a zájemci bez zvířat jsou pro majitele prioritou.

Majitel bytu nabízí přátelský přístup, férovost a ochotu pro jakékoliv jednání.

Jednotka je připravena k řádnému užívání od 1.7.2021.

PODMÍNKY:

Měsíční nájemné činí částku 11.500,- Kč.

Uvedené nájemné je bez energií, které činí 4.500,- Kč/měsíc. Eventuálně majitel nemovitosti nabízí převod dodávek elektřiny a plynu na nového nájemce. V celém domě jsou rovněž k dispozici televizní a internetové služby od společnosti UPC, přičemž tyto služby nejsou součástí nájemného či záloh na energie.

LOKALITA:

Veškerá občanská vybavenost je velmi silným benefitem dané nemovitosti. V okruhu pár minut pěší chůze máte k dispozici: Mateřskou a základní školu, nemocnici, lékárnu, obchod s potravinami, cukrářskou výrobnu, dětské hřiště, sportovní hřiště, zastávku MHD a mnohá další.

Ve volném čase vám lokalita nabízí rychlou dostupnost do centra města a rovněž k různým sportovištím města, kde jsou k dispozici tenisové kurty, beachová hřiště a koupaliště s víceúčelovými hřišti.

Vřele doporučuji prohlídku.

Michal Groulík

PŘÍJEMNÉ OKOLÍ S VEŠKEROU OBČANSKOU VYBAVENOSTÍ


RODINNÁ A PŘÍJEMNĚ DISPOZIČNĚ ŘEŠENÁ JEDNOTKA


VEŠKERÁ OBČANSKÁ VYBAVENOST V BLÍZKÉM OKOLÍ


ONLINE REZERVACE PROHLÍDKY

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci Vám potvrdíme e-mailem.