14.000,-- Kč
Sem vložte podnadpis

PRONÁJEM BYTOVÉ JEDNOTKY O DISPOZICI 3+1

UHERSKÉ HRADIŠTĚ - CENTRUM


ZÁKLADNÍ INFORMACE O NABÍZENÉ NEMOVITOSTI:

Nabízíme k pronájmu exkluzivní bytovou jednotku o celkové dispozici 3+1, která se nachází ve 2.NP menšího rodinného domu, který je umístěn v srdci historické části centra Uherského Hradiště, ulice Šromova. Komfortně vybavená a klimatizovaná jednotka s obytnou plochou 91,60 m2 je dispozičně řešena prostornou vstupní chodbou, dětským pokojem, hlavní ložnicí, obývacím pokojem se šatnou, koupelnou se sprchovým koutem, samostatnou toaletou a kuchyňskou částí se vstupem na soukromou terasu o rozloze 13 m2. K jednotce dále náleží soukromá sklepní kóje o rozloze 4,90 m2, která je umístěná v přízemí daného domu. Dům je koncipován z části i pro komerční využití, kde můžete v přízemí nalézt Restaurant Rotter a Pizzerii Ter Café.

VYBAVENÍ:

Nemovitost se nabízí s veškerým vybavením, které je možné vidět na fotografiích. Majitel ponechává klimatizaci, kompletní zázemí kuchyňské linky vč. spotřebičů (lednice, mrazák, trouba, mikrovlnná trouba, varná deska, digestoř, myčka) a veškerým nábytkem na míru ve vstupní chodbě a soukromé šatně. Součástí je rovněž kompletně vybavená koupelna s prostorným sprchovým koutem, umyvadlem, zrcadlem, odkládací skříňkou a vlastním plynovým kotlem.

ROZMĚRY MÍSTNOSTÍ V M2:

1/ ložnice 14,30

2/ pokoj pro děti 16,40

3/ pokoj obývací 27,40

4/ kuchyňské zázemí 12,20

5/ vstupní chodba 9,30

6/ koupelna 6,90

7/ WC 2,60

8/ šatna 2,50

9/ terasa 13,0

10/ sklepní kóje 4,90

KOHO HLEDÁME A OD KDY?

Celý budoucí nájemní vztah a jeho podmínky jsou založeny na konkrétním a korektním jednání se spoluvlastníkem nemovitosti.

Hledáme nájemníka, který bude k bytu přistupovat jako ke svému vlastnímu a bude chtít udržovat jeho současný stav nejen kvůli spolumajiteli. Současně upřednostňujeme nekuřáky a bez domácích mazlíčků.

Spolumajitel nemovitosti nabízí na oplátku férový přístup a ochotu pro jakékoliv jednání.

Jednotka bude připravena k okamžitému předání.

PODMÍNKY:

Měsíční nájemné činí částku 14.000,- Kč.

Měsíční zúčtovatelné poplatky za vodu a doprovodné služby v rámci domu budou nastaveny na základě osobní domluvy. Dodávka plynu a elektřiny bude přepsána na nové nájemníky.

Vratná kauce bude opět nastavena na základě osobní domluvy.

Přihlášení k trvalému pobytu je podmínkou uzavření nájemního vztahu.

Prostředí a umístění jednotky a samotného domu odpovídá požadavkům pro moderní a jedinečné bydlení v centru města. Okolí bytového domu disponuje veškerou občanskou vybaveností, přičemž Masarykovo a Mariánské náměstí budete mít na dosah ruky.

Budu se těšit na osobní prohlídce, Michal Groulík.

MASARYKOVO A MARIÁNSKÉ NÁMĚSTÍ NA DOSAH RUKY


VEŠKERÁ OBČANSKÁ VYBAVENOST V BLÍZKÉM OKOLÍ


ONLINE REZERVACE PROHLÍDKY

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.