Cena nemovitosti je na vyžádání

Prodej rodinného domu 6+1, Sochorcova - Staré Město


Exkluzivní prodej zrekonstruovaného rodinného domu o celkové dispozici 6+1, který se nachází v příjemné a klidné lokalitě Starého Města, ulice Sochorcova. Komfortní, prostorný rodinný dům se zimní zahradou je ideální volbou pro rodiny, které preferují klidné a moderní bydlení v blízkosti veškeré občanské vybavenosti a přitom si užívají dostatku soukromí, které nabízí okrasná zahrada v uzavřeném vnitrobloku. Nemovitost jednou boční stěnou navazuje na řadovou zástavbu dané ulice a rozléhá na pozemku o celkové rozloze 524 m2. Dům je částečně podsklepený, přízemní s obytným podkrovím se sedlovou asymetrickou střechou.

Dispoziční řešení 6+1 nabízí | prostornou halu | obývací pokoj | zimní zahradu | plně vybavené kuchyňské zázemí | jídelnu | 4 samostatné ložnice | 3 koupelny | 2 toalety | komoru | kotelnu | soukromou terasu v patře | garáž pro 1 osobní automobil s celkovou užitnou plochou 254,68 m2. Kuchyňské zázemí a veškeré obytné místnosti jsou vybaveny spotřebiči, nábytkem a dalším vybavením. Po bližší domluvě může být téměř veškeré vybavení nemovitosti součástí prodeje.

V roce 2008 proběhla rekonstrukce a přístavba k původnímu rodinnému domu. Rekonstrukcí podléhalo zateplení celého domu, výměna oken, dveří, podlah, renovace koupelen, oprava střechy a střešní krytiny, realizace nové kuchyňské linky a mnoho dalšího. Přístavbou k rodinnému domu vznikl nový zapuštěný vstup, nové zádveří s halou, nová terasa pro jeden pokoj v patře a přízemní ocelová prosklená zimní zahrada.

Rodinný dům je připojen na veškeré inženýrské sítě, vytápění a ohřev vody je řešen plynovým kondenzačním kotlem z přelomu roku 2014/2015. Velikou výhodou rodinnému domu je využití soukromé studny, která se nachází na vlastním pozemku a slouží k obhospodařování celé zahrady. Náklady na provoz domu činí měsíčně cca 3.900,- Kč. Vystěhování a předání nemovitosti je vázáno na osobní a korektní jednání s jednotlivými zájemci s možností individuálních podmínek. Všeobecně může být nemovitost nachystána na předání již v červenci tohoto roku.

Veškerá občanská vybavenost je velmi silným benefitem dané nemovitosti. V okruhu pár minut pěší chůze máte k dispozici: Městský úřad, Klub sportu a kultury, mateřskou a základní školu, střední školu a gymnázium, praktického lékaře, lékárnu, Českou poštu, obchod s potravinami, pekárnu, restauraci, obchodní centrum, zastávku MHD a mnohá další. Ve volném čase vám lokalita nabízí rychlý nájezd na cyklostezku, fotbalové hřiště, tenisové kurty, koupaliště s víceúčelovými hřišti a to vše ve Sportparku Rybníček.

Uvedená energetická třída není odrazem skutečného stavu nemovitosti. PENB bude k dispozici nejpozději při podpisu kupní smlouvy.

Bližší informace rádi poskytneme telefonicky, emailem nebo na www.dumstaremesto.cz

Vřele doporučujeme prohlídku.


Galerie nemovitosti


Sochorcova 774, Staré Město u Uherského Hradiště

Pokud máte zájem o více informací, kontaktujte nás.

InStyle Real Estate s.r.o.

Zerzavice 2146, 686 01 Staré Město

Michal Groulík

+420 604 924 103

realityinstyle@gmail.com