PŘIPRAVUJEME

INFORMACE O CENĚ NEMOVITOSTI JE K DISPOZICI NA VYŽÁDÁNÍ

EXKLUZIVNÍ NOVINKA V NAŠÍ NABÍDCE

PRODEJ KRÁSNÉHO A PROSTORNÉHO RODINNÉHO DOMU 

SOCHORCOVA 774 - STARÉ MĚSTO


ZÁKLADNÍ INFORMACE O NABÍZENÉ NEMOVITOSTI:

Jedinečná nabídka krásného rodinného domu o celkové základní dispozici 6+1, který se nachází v příjemné a klidné lokalitě Starého Města, ulice Sochorcova.

Komfortní, prostorný rodinný dům se zimní zahradou, garáží, třemi koupelnami, technickou místností, menším sklepem či terasou je ideální volbou pro rodiny, které preferují klidné a moderní bydlení v blízkosti veškeré občanské vybavenosti a přitom si užívají dostatku soukromí, které nabízí okrasná zahrada v uzavřeném vnitrobloku.

Celková podlahová plocha tohoto rodinného domu činí nadstandardních 254,68 m2, rozléhá se na rovinatém pozemku o celkové rozloze 524 m2 a majitelé jej ponechají téměř kompletně vybavený.

TECHNICKÉ PARAMETRY:

V roce 2008 až 2009 proběhla rekonstrukce a přístavba k původnímu rodinnému domu. V rámci rekonstrukce došlo k zateplení celého domu, výměně oken, dveří, podlah, renovaci koupelen, opravě střechy a střešní krytiny, realizaci nové kuchyňské linky se spotřebiči a mnoho dalšího. Přístavbou k rodinnému domu vznikl nový zapuštěný vstup, nové zádveří s halou, nová terasa pro jeden pokoj v patře a přízemní ocelová prosklená zimní zahrada.

V roce 2020 až 2023 poté majitel nemovitosti provedl úpravu keřové a stromové výsadby, srovnání zahrady, rekonstrukci zpevněných ploch kolem domu s realizací nové venkovní terasy, nainstaloval kamerový systém, udělal výmalbu celého domu a v poslední řadě vyměnil garážová vrata.

V místě stavby je úplná technická vybavenost – el. síť, kanalizace, vodovod i plynofikace. V celém domě je rozvedeno ústřední topení do plechových radiátorů ovládaných plynovým kotlem, který řeší rovněž ohřev teplé vody. Odpad je sveden do veřejné kanalizace. Voda odebírána z veřejného vodovodu. Rovněž je nesmírnou výhodou využití soukromé studny, která se nachází na vlastním pozemku a slouží k obhospodařování celé zahrady.

LOKALITA:

Veškerá občanská vybavenost je velmi silným benefitem dané nemovitosti. V okruhu pár minut pěší chůze máte k dispozici: Městský úřad, Klub sportu a kultury, mateřskou a základní školu, střední školu a gymnázium, praktického lékaře, lékárnu, Českou poštu, obchod s potravinami, pekárnu, restauraci, obchodní centrum, zastávku MHD, vlakové nádraží a mnohá další. Ve volném čase vám lokalita nabízí rychlý nájezd na cyklostezku, fotbalové hřiště, tenisové kurty, koupaliště s víceúčelovými hřišti a to vše v rámci areálu Sportpark Rybníček.

Staré Město je součástí aglomerace s Uherským Hradištěm a Kunovicemi. Město, ze kterého dýchá folklor a tradice společně s nepostradatelnými výhodami progresivního přístupu. Věříme, že si ho zamilujete stejně jako my. Ať už pro jeho přátelskou náladu a maloměstskost, tak pro vybavenost a vývoj.

Aglomerace těchto tří propojených měst vás nikdy nepřestane bavit. Jestli se něčeho v blízkém okolí nemusíte bát, pak je to stereotyp. Město i okolí nabízí spoustu možností, jak kvalitně trávit volný čas. Kulturní i sportovní využití a atraktivní autentické akce.

Pro více informací o této nemovitosti a pro sjednání osobní prohlídky jsme vám k dispozici na uvedených kontaktech.

Budu se těšit na setkání, Michal Groulík a InStyle Real Estate.

NADSTANDARDNÍ A NENÁPADNÉ RODINNÉ ZÁZEMÍ


VEŠKERÁ OBČANSKÁ VYBAVENOST V BLÍZKÉM OKOLÍ


DISPOZIČNÍ ŘEŠENÍ NEMOVITOSTI


1. Nadzemní podlaží:


2. Nadzemní podlaží:

ONLINE REZERVACE PROHLÍDKY

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci Vám potvrdíme e-mailem.


KONTAKTNÍ ÚDAJE KANCELÁŘE

Jsme vám k dispozici pro jakékoliv doplňující dotazy.


InStyle Real Estate s.r.o.

IČ: 050 56 993, DIČ: CZ05056993

Zerzavice 2146, 686 01 Staré Město

Michal Groulík - jednatel společnosti

+420 604 924 103

instyle@reality-instyle.cz