15.000,-- Kč / měsíc
Sem vložte podnadpis

PRONÁJEM MEZONETOVÉHO BYTU 2+KK


Pronájem komfortní mezonetové jednotky o dispozici 2+kk s vyhrazenou garáží a sklepem v osobním vlastnictví, nacházející se ve 2. a 3. NP novostavby bytového domu na ulici Slovácká, Uherské Hradiště - lokalita Kasárna. Byt s podlahovou plochou 59 m2 je v prvním patře dispozičně řešen vstupní chodbou, samostatnou toaletou, hlavní obývacím pokojem s kuchyňským zázemím a vstupem do druhého patra. Druhé patro poté nabízí hlavní ložnici a koupelnu s rohovou vanou.

V celém bytě je jsou použity nadstandardní materiály a základní vybavení, které je součástí a předmětem nájmu. Nemovitost bude vybavena kuchyňskou linkou včetně spotřebičů (mimo ledničky), manželskou postelí s matracemi, nočními stolky, věšákem na oblečení a botníkem. K jednotce dále náleží prostorný zděný sklep umístěný na stejném patře jako bytová jednotka a zmiňovaná garáž vzdálená pouze pár metrů od zadního vstupu do bytového domu. Další možnost parkování je před bytovým domem.

Uvedené nájemné je bez energií, které činí 3.000,- Kč / měsíc. V celém domě jsou k dispozici televizní a internetové služby, přičemž tyto služby nejsou součástí nájemného či záloh na energie.

Prostředí a umístění bytového domu odpovídá požadavkům pro moderní a komfortní bydlení v rychlé dostupnosti centra města Uherského Hradiště. Okolí bytového domu disponuje veškerou občanskou vybaveností.

Jednotka bude k dispozici od 1.1.2020. Vřele doporučuji prohlídku.

KOMFORTNÍ BYTOVÁ JEDNOTKA


MODERNÍ NOVOSTAVBA


ONLINE REZERVACE PROHLÍDKY

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.