2.400.000,- Kč
Sem vložte podnadpis

PRODEJ BYTU O DISPOZICI 3+1

Sadová - Uherské Hradiště - Mařatice


Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji prostornou bytovou jednotku v původním, avšak udržovaném stavu nacházející se v příjemné lokalitě Uherského Hradiště, ulice Sadová, místní část Mařatice. Dispozičně je jednotka řešena jako 3+1 s lodžií, prostornou předsíní a nadstandardním zděným sklepem. Velikou výhodou jsou samostatné vstupy do každé místnosti z centrální chodby. Byt se nachází ve 4. podlaží panelového domu bez výtahu. Dům je po kompletní revitalizaci, díky které vás nebudou čekat další investice spojené s budoucími opravami.

Podlahová plocha bytu bez lodžie činí 74 m², sklepní jednotka cca 11,97 m². Náležící lodžie nabízí plochu 3,06 m² a taktéž krásný výhled na hrad Buchlov, Kunovice, Sady či Míkovice. Daná nemovitost je kompletně vyklizena a připravena k celkové rekonstrukci, dle vlastních představ o bydlení. U bytové jednotky aktuálně došlo k převodu do osobního vlastnictví a nabízí možnost bezproblémového financování hypotečním úvěrem. Vytápění bytu je řešeno ústředním dálkovým rozvodem, přičemž měsíční zálohy na bydlení činí 3.500,-- Kč.

Další velikou výhodou je využití vyhrazeného parkovacího stání s vyznačením vlastní SPZ, jenž je aktuálně pronajato za velmi výhodně podmínky do roku 2022 od města Uherského Hradiště s možností dalšího bezproblémového prodloužení nájemního vztahu za stávajících podmínek, které činí 1.000,- Kč / rok. Další možnost parkování je na několika veřejných parkovištích vzdálených jen pár desítek metrů od vchodu do bytového domu.

Veškerá základní občanská vybavenost je velmi silným benefitem dané nemovitosti. V okruhu pár minut pěší chůze máte k dispozici: mateřskou a základní školu, dětské hřiště, sportovní hřiště, zastávku MHD, lékárnu, obchod s potravinami, cukrárnu, restauraci a mnohá další. Ve volném čase vám lokalita nabízí rychlou dostupnost ke sportovnímu centru Na Vyhlídce, sportovišti města, kde jsou k dispozici tenisové kurty, beachová hřiště a moderní aquapark s víceúčelovými hřišti.

Veškeré bližší informace vám rádi sdělíme telefonicky, emailem nebo při osobní prohlídce na kterou se budu těšit.


Galerie bytového domu a okolí


Galerie bytové jednotky


Půdorys nemovitosti


Sadová 1032 - Uherské Hradiště - Mařatice

Online rezervace prohlídky

Zarezervujte si termín prohlídky včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.