15.000,- KČ + ENERGIE / MĚSÍC

NOVINKA V NAŠÍ NABÍDCE

NADSTANDARDNÍ BYTOVÁ JEDNOTKA O DISPOZICI 3+KK

DLOUHÁ 1339 - UHERSKÉ HRADIŠTĚ


ZÁKLADNÍ INFORMACE O NABÍZENÉ NEMOVITOSTI:

Nabízíme k pronájmu nadstandardní a kompletně vybavenou bytovou jednotku o dispozici 3+kk, nacházející se ve 3.NP REZIDENCE DLOUHÁ, která se je situována v přímém centru Uherského Hradiště, ulice Dlouhá.

Byt s podlahovou plochou 62,9 m2 je dispozičně řešen prostornou vstupní chodbou, koupelnou s vanou a oddělenou toaletou, kuchyňským zázemím s obývacím pokojem a jídelnou, hlavní ložnicí a dětským pokojem. Z obývacího pokoje je posuvnými dveřmi komfortní vstup na privátní krytou terasu o ploše téměř 6 m2.

VYBAVENÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍ:

Majitel nemovitosti ponechává kompletní a nadstandardní vybavení, které zahrnuje vestavěné skříně ve vstupní chodbě, pračku v koupelně, vestavěné skříně, televizor, noční stolky i manželskou postel v hlavní ložnici, vestavěnou skříň, noční stolek a postel v dětském pokoji i kompletní vybavení obývacího pokoje vč. televize, jídelní set v jídelním zázemí a nadstandardně vybavenou kuchyňskou linku s veškerými zabudovanými spotřebiči - lednice s mrazákem, myčka, indukce, digestoř, pečící trouba i mikrovlná trouba.

V letních měsících určitě oceníte klimatizační jednotku a venkovní elektricky ovládané hliníkové žaluzie.

K bytové jednotce se jako příslušenství nabízí soukromá sklepní jednotka na patře a využití společné kolárny.

KOHO HLEDÁME A OD KDY?

Celý budoucí nájemní vztah a jeho podmínky jsou založeny na konkrétním a korektním jednání s vlastníkem nemovitosti. Hledáme nájemníka na dlouhodobý pronájem, který bude k bytu přistupovat jako ke svému vlastnímu a bude chtít udržovat jeho současný stav.

Majitel nemovitosti upřednostňuje jednoho až tři členy domácnosti, nekuřáky a bez domácích mazlíčků.

Jednotka je připravena k předání a užívání od 1.4.2023.

PODMÍNKY PRONÁJMU:

Měsíční nájemné činí částku 17.000,- Kč.

Uvedené nájemné je bez energií, které činí 4.700,- Kč/měsíc. V celém domě jsou rovněž k dispozici televizní a internetové služby od společnosti UPC (Vodafone), přičemž tyto služby nejsou součástí nájemného či záloh na energie.

Majitel požaduje složení kauce ve výši dvou měsíčních nájmů.

Odměna za zprostředkování činí jeden měsíční nájem + DPH.

LOKALITA:

Veškerá občanská vybavenost je velmi silným benefitem dané nemovitosti. V okruhu pár minut pěší chůze máte k dispozici centrum města, mateřskou, základní i střední školu, nemocnici, lékárnu, obchod s potravinami, bankovní pobočky, jazykovou školu, cukrářskou výrobnu, dětské hřiště, sportovní hřiště, vlakové i autobusové nádraží a mnohá další.

Ve volném čase vám lokalita nabízí rychlou dostupnost k různým sportovištím města, kde jsou k dispozici tenisové kurty, beachová hřiště a koupaliště s víceúčelovými hřišti.

Budu se těšit na prohlídce, Michal Groulík a InStyle Real Estate s.r.o.

JEDINEČNÝ BYT O PODLAHOVÉ PLOŠE TÉMĚŘ 70 M2


KOMFORTNÍ A MODERNÍ REZIDENCE Z ROKU 2018


PŮDORYSNÉ SCHÉMA JEDNOTKY


CENTRUM MĚSTA NA DOSAH RUKY


ONLINE REZERVACE PROHLÍDKY


KONTAKTNÍ ÚDAJE KANCELÁŘE


InStyle Real Estate s.r.o.

Zerzavice 2146, Staré Město

IČ: 050 56 993, DIČ: CZ05056993

+420 604 924 103

instyle@reality-instyle.cz

Facebook