5.300.000,-Kč
Sem vložte podnadpis

Prodej novostavby rodinného domu - Vlčnov 1272


Exkluzivní prodej novostavby rodinného domu, který se nachází v příjemné a klidné lokalitě obce Vlčnov. Komfortní, prostorná, nízkoenergetická novostavba je ideální volbou pro rodiny, které preferují klidné a moderní bydlení v blízkosti volné přírody. Příjemná lokalita navazující na novou zástavbu vytváří výjimečné prostředí skýtající benefity, jako je rychlá dostupnost měst Uherského Hradiště či Uherského Brodu Nemovitost se zahradním domkem z roku 2011 se rozléhají na pozemku o celkové rozloze 1 078 m2. Zastavěná plocha a nádvoří rodinné domu činí 140 m2, zastavěná plocha zahradního domku činí 53 m2, zahrada poté dotváří část o rozloze 885 m2.

Dispoziční řešení 5+kk nabízí | 3-4 ložnice | nadstandardní obývací pokoj s kuchyňským zázemím | 1 koupelnu | 3 toalety | 2 technické místnosti | kotelnu | garáž pro 2 osobní automobily s celkovou užitnou plochou 224,5 m2. Zahradní domek s posezením a venkovním krbem nabízí necelých 20 m2 užitné plochy.

Rodinný dům se zahradním domkem jsou obhospodařováni vlastní studnou s pitnou vodou, vytápění je řešeno kotlem na tuhá paliva, elektřina 230V/ 400 V, kanalizace obecní a v jedné z místností je klimatizační jednotka. Vodovodní i plynová přípojka jsou k dispozici na hranici pozemku. Náklady na provoz celého domu ročně činí cca 37.000,- Kč. Vystěhování a předání rodinného domu je vázáno na osobní a korektní jednání s jednotlivými zájemci s možností individuálních podmínek.

Obec Vlčnov ze své občanské vybavenosti nabízí: Obecní úřad, Klub sportu a kultury, mateřskou a základní školu, praktického lékaře, lékárnu, Českou poštu, obchod s potravinami, pekárnu, restauraci a mnohá další. Ve volném čase obec nabízí fotbalové hřiště, koupaliště s víceúčelovými hřišti a využitím.

Bližší informace rádi poskytneme telefonicky či emailem. Vřele doporučuji prohlídku.


Galerie nemovitosti


Půdorysy, Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB)Zaujala vás tato nemovitosti? Napište nám nebo zavolejte a půjdeme se sem spolu podívat.