3.850.000,-Kč
Sem vložte podnadpis

Prodej 2 rodinných domů - Osvětimany u Uh. Hradiště


Exkluzivní prodej dvou rodinných domů v klidné a příjemné lokalitě obce Osvětimany, pouhých 15 minut od Uherského Hradiště či Kyjova. Nemovitosti o dvou číslech popisných společně tvoří dvojdomek rozléhající se na pozemku o celkové rozloze 1 946 m2. Zastavěná plocha a nádvoří obou domů činí 943 m2, zahrada poté tvoří část o výměře 1003 m2. Zahrada je dle platného územního plánu vedená v plochách individuálního bydlení. Nabízí se zde možnost zástavby dalším rodinným domem, případně oddělení části zahrady a prodej pozemku pro stavbu rodinného domu jinému zájemci.

První rodinný dům je vedený jako dvougenerační o jednom částečném podzemním podlaží, jednom nadzemním podlaží a podkroví. Rodinný dům prošel v roce 2012 celkovou rekonstrukcí exteriéru a interiéru. V podzemním podlaží dům disponuje kotelnou, skladem a dílnou o celkové ploše 76,25 m2. V 1.NP je dům dispozičně řešen jako 3+1 se vstupní chodbou, koupelnou, samostatnou toaletou, spíží a prádelnou o celkové ploše 125,70 m2. Podkroví o dispozici 4+kk je hlavní dominantou rodinného domu. Podkroví je dispozičně řešeno prostornou vstupní chodbou, nadstandardním obývacím pokojem ve spojení s kuchyňským zázemím a vstupem na terasu, hlavní ložnicí, dětským pokojem, druhým dětským pokojem, který je v současnosti využíván jako šatna, koupelnou a samostatnou toaletou o celkové ploše 114,63 m2. Rodinný dům je obhospodařován vlastní studnou s pitnou vodou, vytápění je řešeno plynovým kondenzačním kotlem, elektřina 230V/ 400 V, kanalizace obecní. Náklady na provoz celého domu měsíčně činí 5 200 Kč.

Druhý rodinný dům o jednom nadzemním podlaží je v původním stavu, určený k celkové rekonstrukci. Dispozice domu je 2+1 o celkové ploše 67,70 m2.

Obec Osvětimany je vyhledávanou rekreační oblastí v pohoří Chřiby, která ze své občanské vybavenosti nabízí: Obecní úřad, mateřskou a základní školu, praktického lékaře, Českou poštu, obchod s potravinami, restauraci a další.

Ve volném čase obec nabízí víceúčelové sportovní hřiště, tenisové kurty, fotbalové hřiště a v neposlední řadě Ski Park s vlastní hospodou a penzionem.

Uvedená energetická třída není odrazem skutečného stavu nemovitosti. PENB bude k dispozici nejpozději při podpisu kupní smlouvy.

Bližší informace Vám rádi poskytneme telefonicky či emailem. Vřele doporučuji prohlídku.


Galerie nemovitosti


Pohledy, Půdorysy


Osvětimany 22/403


Pokud vás nemovitost zaujala, napište nám nebo zavolejte a půjdeme se sem spolu podívat.